Nevěsta v okovech

Nevěsta v okovech https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425766/bmid_nevesta-v-okovech-VO1-425766.JPG 3 29 13

Poklidný život se může nečekaně změnit v peklo na zemi. Či spíš rovnou dramatický boj o přežití. Stačí k tomu docela málo. To když si navzdory varování okolí nesundáme růžové brýle a včas nezjistíme, s kým máme tu čest. Atraktivní Tamara se bezhlavě zamiluje do charismatického Daniela. Zcela mu podléhá a navzdory své nesmělosti s ním proniká do tajů erotiky a sexuálních hrátek. Jejímu štěstí, zdá se, nic nestojí v cestě. Svatebním dnem však idylka končí. Navenek úžasný a dokonalý Daniel totiž skrývá hrůzné tajemství. Nevěsta se první den svého manželského života probouzí ve vlhké tmavé kobce s poutem na noze. Nemá tušení, že se nachází v dobře ukryté staré kamenné tvrzi, ze které není úniku, a že nadcházející měsíce budou těmi nejhoršími v jejím životě…... celý text

Allla9
29.03.2024 3 z 5

Knížka se četla dobře. Místy byla hodně naivní.

Leny66
09.09.2022 5 z 5

Pěkně psaná knížka se zajímavým příběhem.

ikess
15.06.2021 1 z 5

Knížka se mi nelíbila. Nejdřív vypadala, že bude o erotice, dobře, tak není - pak zase jako detektivka, ale s hooodně jednoduchým dějem. Příliš moc věcí mi už od začátku přišlo jako neuvěřitelná hloupost a naivita (nechci dávat spoiler, ale například provazový žebřík??? v dnešní elektronické době??? co použít kamerový systém??). A ten dokonalý happy end špatný dojem dorazil...

johana3160
10.05.2021 1 z 5

Od knihy jsem moc necekala a taky jsem moc nedostala. Autorka ma napad, ale podani je chaoticke a jeji styl mi absolutne nesedi. Napad, zapletka i rozuzleni je ok a za to teda aspon *. Autorce fandim, ale ve me vernou ctenarku nenajde.

SoňkaT
04.12.2020 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem. Napínavá do konce,tajemná.Po přečtení jsem se těšila na další.Všem doporučuji si ji přečíst.Byla jsem nadšená.

Anniinna
07.07.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, přečetla jsem jí jedním dechem. Doporučuji si ji přečíst.

rostejnska7065
15.06.2020 5 z 5

Knížka mě bavila, krásně se četla... Budu se těšit na další. Můžu jen doporučit.

lazdena
11.03.2020 1 z 5

Kniha mě rychle vtáhla do děje.Dobře se čte.Začátek je romanticky erotický a přejde do thrilleru.Na prvotinu dost dobré.Jen konec mě překvapil.Čekala jsem víc propracovaný přechod od thrilleru k ,,pohádkovému" konci.Pro romantiky určitě doporučuji.Osobně čtu hlavně psychothrillery.Kniha má svůj náboj i spád.Určitě si kopím další Blančinu knihu.Přeji mnoho úspěšných nápadů.Zajímalo by mě,jestli autorka někoho takového zná.Jak přišla na toto těžké kriminální téma,které se mění se sociální a společenskou politikou.

Mart'yna
29.01.2020 5 z 5

Kniha se líbí, za přečtení každopádně stojí. Těším se na další. Děkuji.

kaliopka
25.01.2020 3 z 5

Přečetla jsem ji během pár hodin, bylo to zajímavé čtení, jednou a stačí. Čekala jsem od knihy trochu víc.

janina66
20.01.2020 4 z 5

Docela těžké téma. těžko uvěřit Tamařině zaslepenosti v zamilování, aniž o něm ví něco bližšího. Ale budiž občas se to asi stane. Děj vás hned vtáhne, ke konci napínavé.

genie
01.01.2020 4 z 5

Tento žánr nevyhledávám, nicméně knihu jsem dostala darem a autorka je místní, takže proč to nezkusit.
Do děje se dostáváte relativně rychle, autorka se nezdržuje dlouhými popisy čehokoliv, zkratkami se v ději posouváte o týdny či měsíce (vpřed i vzad), postav tu není moc, nejsou ani komplikované (naopak jsou „černobílé“), místy je to i „akční“ a v jistou chvíli víte, jak to celé dopadne.
Dávám 3,5* za čtivost a nekomplikovanost (i vzhledem k "množství stran" jsem knihu přečetla za odpoledne). Pro milovníky, resp. milovnice tohoto žánru je to asi výborná kniha (tím spíš, že jde o prvotinu autorky).

gargamelka
29.12.2019 4 z 5

Nebylo to špatné. :) Pro čtenáře trochu předvídatelné, pro reálný život - však tl znáte - emoce, zaslepení, prachsprostá důvěra... Jak autorka zmiňuje v popisku o sobě -inspirací knihy je tak trochu šílený svět... Kdo hleda erotické pasáže, těch se příliš nenabaží. Pro Tamaru nic, o co by bylo v reálném životě stát

prostituce ze života domácí násilí

Blanka Kubíková
česká, 1971
2019  69%Nevěsta v okovech
2020  77%Dotek anděla
2022  83%Známá neznámá

Kniha Nevěsta v okovech je v