Nevěřte Hunterovi

Nevěřte Hunterovi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426297/bmid_neverte-hunterovi-RB6-426297.jpg 3 117 28

Zakázané vztahy, rodinné tajemství a nebezpečná láska v jednom z nejčtenějších příběhů na Wattpadu. Moje matka měnila partnery jako ponožky, ale protože mne do toho většinou nijak nezatahovala, bylo mi to fuk. Pak si ale našla pana Huntera a obě dvě jsme se k němu přestěhovaly. V okamžiku, kdy jsem poznala jeho rodinu, jsem začala přemýšlet nad významem slova "správný". Čtyři nevlastní bratři a jejich malá sestřička naprosto změnili můj klidný svět. Zabydlely se v něm zmatek, zlost a lži. Jak jen mohu přežít mezi kluky? A jak moc se u Hunterových změním? Budeme dál žít své životy, nebo už nic nebude tak jako dřív?... celý text

tabaluga
26.03.2020 2 z 5

Kniha byla lehce psaná, ale je to spíše pro mladá děvčata. Není to zanr, který bych vyloženě vyhledavala a trochu mne mrzel ten konec. Bylo tam všechno popisováno do detailu a konec mi pak připadal nepropracovany.. Jedno vím jistě, podruhé se do ní určitě nezactu.

musivila
20.02.2020 3 z 5

Kniha mě nijak neuchvátila. Jednodušší styl psaní. Od začátku mi připomínala Papírovou princeznu – bohatá rodina, čtyři bratři … s mladším si padne hned do oka, ale samozřejmě ji to táhne k tomu staršímu – černé ovci rodiny. Trochu zajímavější to začalo být až ke konci, kdy rozkrývali rodinné tajemství. Konec byl jiný, než by člověk u takové knihy předpokládal.

lusitta05
16.02.2020 3 z 5

Ale dalo sa to, len ten koniec ma rozčúlil. Od začiatku podobné Royalovcom.

Knihomolka97
03.02.2020 4 z 5

Příběh se mi líbil o něco víc než Clarity. Přečetla jsem ho během jednoho večera. Hodnocení jsem si musela ale chvilku promyslet. :D
Pěkná romantická linka, rodinné tajemství a rozplétající se lži.
Konec překvapující a dost zajímavý. Nejsem si teda úplně jistá, jestli se mi tenhle závěr líbí. :D Tak napůl. Na jednu stranu chápu, proč to dopadlo takhle, ale na druhou mě mrzí, že to nedopadlo tak, jak jsem chtěla. :D

Simona269
27.01.2020

Kniha mě hodně bavila ale u konce jsem brečela čekala jsem normální konec ne tohle

populka23
27.01.2020 4 z 5

Knihu jsem přečetla tak strašně rychle, že mi to až bylo líto. Četla se moc hezky, i když neskončila Happyendem, jaký jsem očekávala...
A to je asi to, co je na tom zajímavé.

JanaDor
21.01.2020 4 z 5

Kniha je velmi čtivá. Závěr mě překvapil, čekala jsem klasiku, ale tady to tak není. Je to milá romance pro nejen mladé dívky. Mě se to líbilo. Možná ten konec bych brala jiný, ale celkově to bylo na pohodu.

jasmína
18.01.2020 4 z 5

Ačkoliv je kniha určena mládeži, mě zaujala a zpříjemnila mi zimní mlžný den v teple u krbu a u kávy ....

2019  63%Clarity
2020  58%Nevěřte Hunterovi