Neuvěřitelné příhody z hor

Neuvěřitelné příhody z hor https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359467/bmid_neuveritelne-prihody-z-hor-23P-359467.jpg 4 173 64

Co se stane, když expedici vede gumové kuře? Jaké jsou typické sny na treku? Jak to dopadá, když chlapec vezme svoji přítelkyni na 14 dní mimo civilizaci? Ač se může na první pohled zdát, že se úsměvné a někdy až k smíchu přivádějící příběhy z této knihy odehrávají v čistě horském prostředí, není tomu tak. Během čtení čtenář zjistí, že jsou to příběhy napsané životem a o životě každého z nás. A jako i v životě, tak i na horách zdoláváte vrcholy i pády, ale s partou kamarádů jde všechno líp.... celý text

adam5955
15.06.2020 4 z 5

zadne veledilo, ale vyborne se to cte, je to vtipne, krasne zpracovane a jde videt, ze je to psano, prozito a vydano s laskou. Idealni do batuzku na chatu do hor

sandokan46
31.03.2020 5 z 5

Skvěle vtipně napsané příběhy, smál jsem se skoro pořád. A taky jsem byl v duchu někde na túře. Jako oddechovou četbu rozhodně doporučuji.

Horal123
17.03.2020 4 z 5

Velmi hezká knížka, zejména pro milovníky hor. Mezi knihami s podobnou tématikou to není úplný top, ale v žádném případě nelituji, že jsem si jí přečetl. A už teď se těším na četbu další autorovy knihy Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor.

Pheobe20
22.02.2020 5 z 5

Kniha je velmi čtivě napsaná s velkou dávkou humoru. Je evidentní, že se sešla suprová parta s podobnou zálibou v cestování a turistice. Po přečtení této knihy jsem měla chuť také někam vyrazit a zažít nějaké dobrodružství. Člověk po přečtení této knihy má chuť někam vyrazit za podobnými zážitky.

veselaa
04.02.2020 3 z 5

Také přečteno kvůli čtenářské výzvě,je to vtipně napsaná kniha,pobavila mě a určitě to byla dobrá volba

Liduka
26.10.2019 5 z 5

Přečteno kvůli čtenářské výzvě a byla to fakt bomba. Zasmála jsem se a dozvěděla se něco nového o horách a také o lidech, kteří po nich chodí :-) rozhodně doporučuji k přečtení.

Drahuš
29.08.2019 5 z 5

Perfektní kniha, smála jsem se jak trhlá. Neuvěřitelné příhody, které opravdu pobaví. Vřele doporučuji.

makacek
12.08.2019 4 z 5

Vtipne psane, oddychove.

work
08.08.2019 5 z 5

Kéž by vycházelo víc takových knížek, protkaných optimismem a hřejivým teplem lidské sounáležitosti. Příběhy jsou natolik dobře napsané a natolik civilní, že člověk nemá problém se okamžitě s některým z protagonistů ztotožnit, a trampoty a radosti, které jsou tu popsány, můžete v malých obměnách zažít třeba i uprostřed města. Sice si neobjednávám v restauraci hned celou stránku z jídelního lístku, ale když se ocitnu v zemi, kde názvy pokrmů skutečně nerozluštím a s obsluhou se nedomluvím, neomylně si pokaždé vyberu taky ledvinky.
Chcete-li si dát "knížku do ucha", pohledejte skvěle načtenou audioverzi!

popeluška
02.08.2019 5 z 5

Tak tato kniha je tak suprově napsaná, že jsme se s manželem nasmáli a užili si ji co to jen šlo :-) určitě si pořídíme i další knihu od autora.

Richisa
30.07.2019 5 z 5

Povedená kniha. Pěkně provedená, krásné fotky, dlouho jsem se u knihy takhle nenasmála. Hory mám moc ráda a tohle mi opravdu sedlo...

crazyslunicko
17.07.2019 5 z 5

Opravdu neuvěřitelné příhody z hor, kdy má člověk pocit, že je s touhle partičkou v horách a zažívá s nimi dobrodružství. Již na začátku mě zmátlo představení hlavních postav a o kuřeti jsem si nemyslela, že je to kuře, ale opravdu živý člověk. Trochu mě zmátla příhoda s kuřetem, kdy se šprajcnul v autobuse a porouchal se a došlo mi to :D Člověk má hned chuť jít do hor a načerpat čerstvý vzduch do plic. Ikdyž jejich trampoty bych nechtěla zažít. Třeba nedostatek vody, málo jídla, špatná hygiena, zima, déšť, bouřky... no nic moc. Myslím si, že tyto výpravy do přírody jsou opravdu jen pro odvážné a překvapuje mě, že to absolvovali i holky. Nějaký trek na víkend možná i na týden je zvládnutelný, ale 2 - 3 týdny? Nedokážu si představit tu obří krosnu narvanou jídlem a pitím a ještě k tomu stan a spacák.

Gibis
07.07.2019 5 z 5

Na knize je upozornění: Tuto knihu nečtěte, pokud si nepamatujete, kdy jste se naposledy zasmáli. No já se u knihy přímo chechtala :) Velmi zábavné čtení :) Často mě přepadla touha být na těchto veselých výpravách taky přítomna, ale dobře si uvědomuji, že některé historky jsou úsměvné a vtipné až při vyprávění a vzpomínání a realita je poněkud dramatičtější.
Pobavilo, potěšilo a těším se na další příběhy této partičky :)

L.Helena
09.06.2019 5 z 5

Protože jsem před nedávnem četla druhý díl, tak jsem teď věděla, do čeho jdu. A opět jsem se skvěle pobavila.

Raszkulce
18.05.2019 5 z 5

Super knížka, které mě poměrně dosti pobavila :-) Přečteno během jednoho dne! Rozhodně doporučuji a mám díky ní hned několik tipů na to, jakou zemi navštívit :-)

daPhytCZ
01.05.2019 4 z 5

Svěží, vtipné a velmi čtivé. Hned bych někam vyrazil.

Ishir
27.04.2019 5 z 5

humorně popsané výpravy na hory, vřele doporučuji

jaroiva
30.03.2019 3 z 5

Pobavilo. I když po jazykové stránce jsem trpěla. Např. nechápu, proč má autor chtít používat přechodníky, když to neumí.

cérka
20.03.2019 5 z 5

K této knize jsem se dostala díky výbornému druhému dílu a i nyní musím jen chválit! Při čtení jsem se nejen já, ale i můj muž, skvěle bavila a kochala se nádhernými výhledy do vzdálených krajin a snů. Pane Martine máte úžasný dar! Dokážete si nejen plnit sny, ale i o nich poutavě a s humorem napsat. Přeji hodně zdaru při dalších cestách!

katka.oo
18.02.2019 4 z 5

Příjemné a milé povídání party kamarádů o putování po horách, čekala jsem to o trošičku vtipnější, ale dobré. Hned mám chuť se taky sbalit a vyrazit někam na kopec :-).