Neutečeš ekniha

Neutečeš obálka knihy
Mé hodnocení:

Detektiv Richard Petera vyšetřuje zdánlivě nesouvisející vraždy a snaží se sblížit se soudní patoložkou Alicí Bártovou. Má pro ni slabost - ona by jednou stranou jeho city ráda opětovala, neboť je to po dlouhé době jediný chlap, který dokáže rozechvět její nervová vlákna, avšak na druhé straně jí v tom brání neblahá událost z minulosti. Stále před charismatickým detektivem kličkuje a vysílá k němu dvojsmyslné signály. I ona se má stát další obětí. Vražedkyně - žena s narušenou psychikou - neměla díky výchově svých rodičů jednoduché dětství - jejich pseudovýchova ji stále i v dospělosti pronásleduje a komplikuje život. Trpí averzí vůči mužům, ovšem je silně eroticky založená, takže své sexuální touhy řeší po svém... Nemá ve zvyku odpouštět způsobené křivdy, a ten, kdo jí jednou zkříží cestu, před ní neuteče....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289911/neuteces-En5-289911.jpg 410
Detektivky, krimi, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Kniha Neutečeš

dany512
13.05.2016

Je to něco jako román pro ženy s detektivní zápletkou. Mělo to spád a dobře se to četlo.

TeaPeter
25.04.2016

Velké zklamaní. Tahle knížka nestojí za nic ani jako detektivka, ani jako eroticky laděná novela.

peko
27.03.2016

Kniha se mi moc líbila, dobře se četla a těším se na další dílo této autorky. Dle ukázky vypadá Smrtící láska taky velmi slibně. ;-)

Kroky vraha
Kroky vraha