Netradiční bylinkář

Knížka Netradiční bylinkář je napsaná zábavnou formou, velice čtivá, přitom však odkrývá základní principy a příčiny nemocí, jež jsou prověřeny mnohaletou praxí a které bychom měli všichni znát. Když se objeví nějaká bolest, ekzém nebo porucha, tělo nám hlásí, že něco není v pořádku. My těmto signálům ale často nerozumíme. Autor, léčitel a bylinkář Roman Kindl umí v těchto signálech číst a již mnoho let se věnuje úspěšné diagnostice příčin zdravotních poruch svých klientů a léčení pomocí vybraných bylin přímo na míru klientovi. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84949/big_netradicni-bylinkar-84949.jpg 45

Kniha Netradiční bylinkář

zdenka4808
20.06.2019

Myslím, že má pan Kindl velice rozumné názory. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a dnes si i nakoupila bylinky.

Merlinit
30.06.2014

AnickaG popsala výstižně, není co dodat.

AnickaG
30.01.2013

Pan Kindl ve své knize předkládá velice rozumné úvahy o fungování lidského organismu jako celku. Na základě svých letitých zkušeností rozkrývá nejrůznější provázanosti lidského těla, vysvětluje vliv toho, co jíme, na naše zdraví a na funkci jednotlivých orgánů. Zásady jako "jíst jen to, co mohlo vyrůst a dozrát v danou roční dobu v daném místě", "nekombinovat různé druhy jídla, protože žaludek pak neumí namíchat odpovídající trávicí šťávy ke zdárnému zpracování potravy", "v létě ochlazující potraviny, v zimě zahřívající", a spousta dalších mi zní rozumně oproti všem jednostranným a extrémním dietním doporučením, se kterými se jinak setkáváme na každém rohu. Po přečtení jsem si začala mnohem víc dávat pozor na to, co jím - jestli to tělo ocení, nebo ho jen zatěžuji.

Proč spíme
Proč spíme