Archimédův efekt

Je rok 2015 a vše řídí počítače. Teroristům se podaří překonat veškeré bezpečnostní pojistky a proniknout do samotného nitra nejnovější, ultramoderní základny americké armády, Fort Stephens. Terčem jejich zákeřných útoků se postupně stávají i další základny. Armáda se snaží zastavit nepříznivý vývoj, a přizve si na pomoc Net Force. Útočné oddíly Net Force společně s armádní zpravodajskou službou a Národní gardou usilovně pracují na dopadení člověka, který za těmito útoky stojí. Na každém kroku však narážejí na zákeřného protivníka, který přemýšlí tak, jako by byl jedním z nich…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/1557/big_archimeduv-efekt-yAe-1557.jpg 3.718

Net Force 10.

Literatura světová, Thrillery, Sci-fi

Vydáno: , BB art

The Archimedes Effect, 2006

Kniha Archimédův efekt

čef
25.12.2020

Také v tomto dílu, tak jako v předchozím se šermuje, drnká na kytaru a miluje. Pak se také jde po zrádcích ve vlastních řadách a přepadají se vojenské základny a to je ta lepší část. Část VR je opět brzdou, ale ti, co se dostali až sem, to autorům jistě dávno prominuli.

Razič
08.09.2019

Tady jsem byl spokojen, je to důstojné završení celé série. Záporáci tentokrát dobří, příběh se mi líbil, Jamal brnkl přesně na tu notu jako kdysi Tyrone (škoda že jeho linka zanikla někde v půlce série).
V sérii Net Force celkově považuji za nejlepší první díl, potažmo první 3-4 díly, které byly ve své době jako zjevení, potom už šlo o lehce natahovanou kašičku, ale jsem rád, že jsem s těmito knížkami mohl pár večerů strávit.