Nesu, nesu kvítí

Nesu, nesu kvítí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398573/bmid_nesu-nesu-kviti-lXf-398573.jpg 5 8 5

Básničky o jednotlivých druzích našich běžných kytek, doprovázené krásnými ilustracemi. Určeno pro děti předškolního věku. V tomto vydání se jedná o samostatné listy na tvrdším papíře, které jsou vloženy do složky.

barbora9026
28.05.2020

Dobrý den,
básničku konvalinka znám z dětství i jako písničku, byla o děvčátek, kterým se rymovala jmena a jako refrén sloužila právě báseň o konvalince. Neznáte ji také někdo? Ráda bych si ji připomněla.
Děkuji

DádazPrahy
05.04.2020 4 z 5

Dvacet hezkých, krátkých básniček, každá věnovaná jedné kytičce. Asi nejvíce se mi líbí básnička věnovaná konvalince:
"Konvalinka
V lese v trávě spinká,
bílá konvalinka,
zvonečky má, nezazvoní,
ale zato krásně voní."
Doporučuji pro děti nejen jako básničky, které si lze snadno zapamatovat, ale díky ilustracím i pro poznání polního kvítí, které dnešní děti už bohužel moc neznají.

Radka1911
27.06.2019 5 z 5

Krásné dětské básničky o kytičkách. Pár jsem jich znala i nazpaměť.

Jirinamac
28.02.2019 5 z 5

Má první knížka, kterou si ze svého dětství pamatuji. Dělala jsem, že čtu a básničky jsem uměla nazpaměť :)

surikata246
30.01.2019 5 z 5

Nádherná knížka a krásná vzpomínka na nejranější dětství ze které mě četla babička a moc se mi to líbilo a někde na půdě v truhle je,musím se podívat kde.