Nesprávná manželka

Poté, co jeho snoubenka zrušila plánovanou svatbu, hledá Gideon útěchu a zapomenutí v baru. Druhý den se probudí s bolavou hlavou a s Cassandrou, sestrou svého nejlepšího přítele, vedle sebe... Nemůže na nic vzpomenout - jen na to, že Cassandru musel hodinu přemlouvat, než svolila stát se jeho ženou!

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157770/nespravna-manzelka-157770.JPG 45
Vydáno, Harlequin

The Wrong Wife, 1997

Kniha Nesprávná manželka

Samira
22.01.2018

Moje úplně první a pravděpodobně i poslední Harlequinka, do které jsem se pustila v rámci čtenářské výzvy. Formátově skvělé, chápu obrovskou oblíbenost těchto knih. Můžete si ji vzít kamkoli a ani na pláži se o ni nemusíte bát, protože o nic nepřijdete.
Takový však byl můj celkový dojem, o nic bych nepřišla, kdybych se do ní nepustila.
Příběh sám o sobě by nebyl špatný a držel se velmi moderní linky lehce eroticky zabarvených příběhů.
Z jednoho příběhu si půjčil jednu linku a nedopracoval, z druhého jinou, hrdiny popsal opravdu jen zhruba a dohromady to byl trošku dort od pejska a kočičky.
Kniha však nebyla úplně špatná a kdyby si na ni někdo dal více záležet a měla delší stopáž, mohla být moc pěkná.
Formát nehaním, ale pro mne není.