Nespoutaný milenec

Nespoutaný milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68233/bmid_nespoutany-milenec-fQm-68233.jpg 4 858 79

Bratrstvo černé dýky série

Vishous je úskočný bojovník se zatvrzelým srdcem toužící jen po střetu s nepřáteli upírů, obdařený destruktivními sklony a též děsivou schopností vidět do budoucnosti. Když je ale v boji vážně poraněn, zamiluje se v nemocnici nečekaně a beznadějně do své lidské lékařky, doktorky Jane Whitcombové. Ta opětuje jeho city a léčí nejen jeho tělo, ale i bolesti jeho duše. Vishous však proti své vůli dostává nové poslání, čeká jej osud, v němž pro Jane patrně nebude místo.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Unbound , 2007

Thalin
19.04.2024 3 z 5

V je fajn bratr a celá ta situace kolem něj mě vždycky bavila. S Jane jsou sice zajímavý pár, ale samotná Jane mi nikdy až tak docela nesedla. Jinak to tu jede víceméně v podobných kolejích ty love story, co jsem si tak všimla. Až na ten konec, ale taky mi připadá, že tady to prostě autorka chtěla nějak ukoulet na dobrou stranu a tak to aspoň udělala takhle, což mi moc nesedlo.

Artep071
28.03.2024 3 z 5

Pěkný miš maš ale V je super a jeho přátelství s Butchem je opravdu skvělý , Doktorka je super baba až na ten autorčin vývoj postavy to mě tak nějak nesedí. Co už. :)

miruska1
17.05.2023 5 z 5

Myslím, že autorka stvořila zajímavý svět a kopec zajímavých postav. Zatím je to knihu od knihy lepší, tak snad to vydrží až po poslední část série....... Moc se mi to líbí

Ewe291
19.04.2023 4 z 5

K BČD som sa vratila po veeeeelmi dlhej dobe, uz som ho mala rozcitane ale nedavala som hodnotenia a vzdy som sa dostala len k 8 casti a to ich je 20? Precitala som 5 dielov a dala si pauzu a teraz pokracujem aj ked neviem kolko dielov precitam kym si dam znova pauzu a uprimne po TOMTO DIELY na to mam chut ...... Ale k hodnoteniu. Kniha sa citala dobre stretli sme so vsetkymi a pribudli aj novy hrdinovia, troska mi vadilo to skakanie z jedneho k druhemu ale inak sa to dalo. Asi uz zo mna opadlo to HALO okolo upirov alebo mam mensiu krizu pretoze mi vsetko pride rovnake netusim. Ale budem pokracovat v citani a vracat sa ku kniham autorky aby som bola sama so sebou spokojna ze som docitala seriu

VonDracek
13.06.2022 4 z 5

Mno, co k tomuhle příběhu napsat! Vishous je fakt drsnej týpek a tenhle příběh teda taky (konkuruje to Zsadistovi). Dostane se nám tu vysvětlení mnoha věcí, a to jak minulosti Vishouse, jeho původu, ale i nějaké to fungování Vyvolených a něco o Stvořitelce, pak tu jsou dost i ostatní postavy. Dokonce bych řekla, že tento díl byl opravdu víc nabytý dějem okolo, než příběhem o hlavním páru. Pro mě to byl celkem dost uspokojivý příděl informací, který byl i překvapivý. Nebyla tu linka bezduchých.
(Spoilery) Možná jsem divná, ale líbí se mi ten zvláštní vztah V a Butche, dost se nám tu vysvětlí z minulé knihy a to, že jejich přátelství je doslova nezlomné je fajn. Je to originální, upřímná a vtipná dvojka.
Jane byla příjemná ženská autoritativní postava, celkem změna oproti předchozím. Trošku se začínám divit, jak moc "obyčejných" lidí proniká do Bratrstva. Závěrečené vyřešení s Jane mě teda trošku dostalo (rozporuplně), je to nějak až moc dobré, i když to stálo dost utrpení a skoro až zaslzení. Začínám si taky klást otázku, co za bytosti se ještě ukáže, začíná tu být náznak něčeho dalšího.
Konečně se John dočkal, jeho vývoj začíná být zajímavý a těším se na dobrodružství s jeho kamarády. Vypadá to na vtipnou partičku.
Skoro se až divím, že Phury stále víc upadá do své mizérie a neopětované lásky. Jeho činy docela překvapily a tady se bude ještě dít něco dooost zajímavého, s novou úlohou přichází nová zodpovednost.. :D To se brzy dozvím.

moudivlacek
09.06.2022 4 z 5

Na příběh Vishouse jsem se moc těšila, mám ráda všechny členy Bratrstva. Hned na začátku čtenář dostane velkou dávku překvapení. A pak se rozjíždí sebedestrukce bojovníka. Vážné zranění v náruči smrti ho paradoxně vrátí do života - nebo je to spíš zachraňující primářka pneumologie. Otázkou je, zda je tento vztah vůbec reálný. Ale staly se i jiné zázraky. Je tu také začínající příběh Johna, začínajícího se měnit v dospělého. A také nešťastně nevyléčitelně zamilovaný "panic" Phury, ten se nakonec "obětuje" pro štěstí Vishouse. Jen jsem trochu byla smutná z jeho "štěstí", chtěla jsem pro něj něco víc.
Ale série pokračuje dál, tak třeba mě čeká ještě plno jiných překvapení.

LilluLong
28.03.2022 4 z 5

Sakra, i ked bol príbeh dobrý , bolo to zdĺhavé , autorka uz v tomto diely sa rozpísala k ďalším častiam a John ?no toho postavila mimo do nepriaznivej role ked uz je Dariusova reinkarnacia , išiel mi na nervy, uvidime co z neho vykrese v dalších častiach, za mna teraz za tuto časť 3,5*

moma08
14.01.2022 4 z 5

Bylo to dobré, vtipné, čtivé, chvílemi smutné, ale nakonec vše dopadlo tak, jak mělo.

vladka16
18.09.2021 5 z 5

Jo, buď jsem si zvykla na způsob psaní p. spisovatelky, nebo tento díl byl lepší. Díly před tím se mi taky líbily, ale tady jsem se i zasmála. Přes napětí se mi to četlo lehčeji, bylo tu víc dějových linek, tak se těším na další díl.

Heri76
26.08.2021 3 z 5

Na tenhle díl jsem byla zvědavá, nicméně na zadek jsem si z něj nesedla. Vishous byl mým oblíbencem v přechozích dílech a těšila jsem se, co pro něj autorka přichystá, no jako Jane a její sebevědomí a prořízlá pusa s trochou dominance, která na Vishouse platí, se dost povedla a jejich slovní přestřelky mě celkem bavily, ale ten konec nevím nevím. Takové "rychle něco vymyslíme, protože potřebujeme happyend a nic nás nenapadá". Nedotažené a divné. Zatím stále nejlépe hodnotím příběhy Zsadista a Belly a Rhage a Mary. Alespoň jsem se ale dozvěděla, jak to je s tím "vztahem" mezi Vishousem a Butchem. I naťuknutí do dalšího příběhu Phuryho mě zajímá, i když je ze všech bratrů pro mě nejméně zajímavý. Jsem zvědavá i na příběh Johna.

petraj30
28.07.2021 4 z 5

Tento díl mi přišel jako sci-fi na druhou, ale bylo to moc pěkné. Na Vishousův příběh jsem se moc těšila, ale i přesto nedosahoval kvalit minulého dílu. Bylo tu leccos vysvětleno, hlavně vztah mezi Vishousem a Butchem. Jane se k němu skvěle hodila a i když ten konec působil až prazvláštně, tak má spisovatelka otevřená vrátka pro další díly, tak proč ne?
Těším se na další díl.:-)

CiaKawlone
24.07.2021 5 z 5

Tak tohle byl zase příběh, který osvětlil další poměry v tomhle tajemném světě tajemného zakoutí předměstí. Musím uznat, že tahle kniha byla minimálně stejně kvalitní jako předešlé díly. Těším se až otevřu další díl.

Sisis1999
27.06.2021 5 z 5

Zatím nejlépe napsaný milenec. A to i přesto, že bych ho za milence asi nechtěla. Vishous je pro mě někým, s kým bych si mnohem raději vybudovala vztah nejlepších přátel, než-li vztah mezi milenci. Nespoutaný se mi líbí o něco více, než předchozí díl především proto, že zatímco Marrissa s Butchem jsou jako olej a mlíko, Vishous s Jane do sebe zapadají jako perfektně složená rubikova kostka. Konečně díl, kde jsem se jejich milostnému popichování od plic zasmála a mohla si říct, že takhle vypadá skutečně neskutečný vztah. A Jane, byť pouhá lidská doktorka je mi ze všech shellan naprosto nejmilejší! Je ostrá jako skalpel, pro úsečnou poznámku nejde daleko a nenechá si nic líbit ani od dvoumetrových hor svalů, jimiž Bratrstvo je. Jedině ona mohla dostat Vishouse na lopatky a podmanit si jeho dominantní vůli..

Karoli282
13.04.2021 5 z 5

Další z mých oblíbených dílů. Vztah Vishouse a Jane mě bavil, opravdu jsem mu přála, ať je konečně šťastný. Všem doporučuji a těším se na další díl.

Petraj365
09.11.2020 5 z 5

Konec je zvláštní, ale i tak super

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Opat 5* !

johana3160
15.09.2020 3 z 5

(SPOILER) Tohle nebylo moc povedene ani promyslene. Zapletka hlavniho deje vlastne ani nebyla tak aby se nereklo, tam autorka prskla nakonec jednu smrt a ducha. Zajimavejsi byla Phuriho linka coz je smutne, tak snad bude za to stat i ta dalsi kniha.
Jo a abych nezapomnela. Pokud chce autorka psat o konkretnich typech zbrani mela by si je lepe nastudovat.

karin4338
14.09.2020 4 z 5

Bola som trošku prekvapená ako to s Jane bolo vyriešené. Zvláštne riešenie. Uvidíme, ako sa to vyvinie.

Vera26
10.06.2020 5 z 5

Opět příběh super, jen tedy ten konec mi nějak nesedl. Pořád jsem přemýšlela, jak to autorka vyřeší, ale tohle mi prostě nepřišlo moc elegantní, spíš tak nějak už přes čáru, i když se jedná o sérii o upírech a bezduchých :)

Petra38
21.05.2020 4 z 5

Serii mam velmi rada ale obcas se u zdlouhavejsi casti zaseknu treba i nekolik dní ale konec mi to vzdy vynahradí

upíři

J. R. Ward (p)