Nespoutaná

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54815/nespoutana-54815.jpg 4 39 7

Kristina Cook série

Ashton/Rosemoor série

1. díl

Luccy Abbingtonová je velmi krásná a milá, ale také chudá a s nic moc původem. Je dcerou obyčejného lékaře, i když její dědeček byl baron. Takže už zjistila, že asi žádný šlechtic s ní jako s potenciální manželkou nebude počítat. Navíc provokuje společnost svým vážně míněným záměrem studovat veterinářství a věnovat se zvěrolékařské praxi. Takže i když ji její mecenáši vezmou do Londýna na sezonu, žádná smršť seriózních nabídek sňatku se nekoná. Henry Ashton, šestý markýz z Mandeville, se zase do manželského chomoutu nijak zvlášť nechystá. I když časem změní názor, rozhodně nechce opakovat otcovu chybu. Ten se oženil hluboce pod svůj stav, ženu slepě a oddaně miloval, a ona mu oplácela nevěrami na každém kroku a ponižováním svého syna. Kvůli ní zahodil svoji politickou kariéru. To Henry nemá v úmyslu udělat, naopak má nápad: ožení se krásnou dcerou vlivného politika! Jenže jeho srdce na to má úplně jiný názor… zdroj anotace: cervenaknihovna.cz... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Unlaced , 2004

georginaa
06.02.2021 3 z 5

První kniha této autorky co jsem četla a nebylo to špatné. Je vidět, že opravdu protiklady se velice přitahují. Ona nespoutaná plná života a on je posedlý svými pravidly a pořádkem. Jak to v lásce chodí, musí se společně naučit toleranci toho druhého.

petraj30
28.07.2020 5 z 5

Moc krásný příběh a to jsem si říkala, že to bude jen další z mnoha jemu podobných. Bylo to něco víc, než jsem původně očekávala.
Oba hrdinové se mi moc líbili. Chápala jsem Henryho nerozhodnost, i když v tom bylo více důvodů - jeho výchova, společenská pravidla a prestiž a spousty jiných. Stejně to postavení nakonec nehraje žádnou roli. Spíš to jsou jen další výmluvy. Ale bylo to krásně a věrohodně popsané, takže vlastně čtenář trpěl s hlavními hrdiny...
Nicméně jejich vztah byl kouzelný a ten konec jen malá třešinka za tím vším, krásná pohádka.
Moc se těším na další dva díly.

Beatrisie
03.11.2017 5 z 5

Jediná knížka tohohle žánru která se mi opravdu líbila :)

munka
25.08.2017 4 z 5

Pekné oddychové čítanie.

cukrovka
27.04.2016 4 z 5

Příjemný romantický příběh.

havrmoni
01.11.2015 5 z 5

Moc pěkná romantika,místy vtipná. Vztah hl.hrdinů se mi moc líbil. Nevím proč se tahle jmenuje nespoutaná,protože to slovo je vyryto na prsten hl.hrdinky až ve třetím díle.

Shakespeare
03.05.2012

ona je nespoutaná on sešněrován pravidly, prostě klasika, která končí láskou

historické romance

Kristina Cook