Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1183 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

Dela90
25.05.2021 5 z 5

Tahle knížka měla naprosto všechno. U ní jsem se smála, brečela smutkem i dojetím. Dokonalá od začátku až do konce. Reed si mě získal už ze začátku ačkoliv ta jeho neoblomnost trvala dost dlouho, že bych ho za to nejradši nakopala už do zadku. A u Charlotte mi nad jejím počínáním tolikrát cukaly koutky. Jak se z nesnáším Tě, stane láska, moc pěkný příběh.

KláraH.
16.05.2021 2 z 5

Ne, tak tato kniha mi připadá jako zatím to nejslabší, co jsem od autorek četla. Je fajn, že to děvče nevzdalo, ale tolik podbízení už snad hraničilo s masochismem. Nejvtipnější na celé knize je babička, úplně nejvíc na začátku, ta si zasluhuje samostatnou hvězdu. Dál už to šlo z kopce, ikdyž měl příběh velký, leč nevyužitý potenciál. No a překlad seznamu, to je prostě průser...

hadenka
06.03.2021

Kniha mě bavila. Rychlé,milé,romantické,zábavné.

Terez25
28.02.2021 5 z 5

No za plný počet, jak jinak...:) Klasika, na kterou jsem od těchto spisovatelek už zvyklá. Příjemné duo hlavních postav, krásná mladá dívka a úžasný muž s hrudníkem, na kterém by se dalo štípat dříví. :-D
Zas máme pro jednou příležitost si díky této pohádce zalézt do peřin a snít...

Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Spojenie týchto dvoch autoriek nemôže nič iné priniesť, ako skvelú a príjemnú oddychovku! Vi Keeland je veľmi silná v písaní a Penelope je silná v dialógoch. Kniha sa opäť čítala veľmi dobre, ja proste milujem ich štýl písania. Je to pútavé, zaujímavé, žiadne nudné pasáže! Prvá polovica knihy bola oddychová, klasické doťahovačky, ktoré boli zároveň vtipné a druhá polovica bola už trošku vážnejšia. Napriek tomu, kniha bola zaujímavá, autorky využili niektoré prvky, ktoré som ešte nečítala, napriek tomu, že bol príbeh opäť zasadený do kancelárskeho prostredia, bol nabitý a okorenený novými prvkami. Hlavná hrdinka sa mi extrémne páčila, jej charakter bol skvelý! Kniha mala šmrnc a určite ju odporúčam. Opäť tu môžeme vidieť dva pohľady, čo nie je ľahké - písať aj mužský pohľad, a za to veľké plus!❤❤❤

e.hawe
11.02.2021 5 z 5

Dojemný příběh o osudovém setkání a lásce. Knihy této autorky mě baví čím dál tím víc. Příběh okořeněný erotikou...

JanickaP
06.02.2021 5 z 5

Docela jsem se zasmala,hezky pribeh,i kdyz trochu smutny. Kazdopadne jsem neudělala chybu ve vyberu.

Jurajovamaka
04.02.2021 5 z 5

Koláčik ku kávičke taká oddychovočka ;-)

malazluta
03.02.2021 4 z 5

Tato knížka se mi zpočátku jevila jako typická oddechová romance, dialogy hrdinů byly zábavné, ale příběh se zdál být stejný jako u hromady jiných, podobných knih. Když ale vyšel na světlo Reedův "problém", tak se můj pohled se na ni změnil, protože to se nejedná o tak jednoduchovou, pohodovou knihu, jak se na první pohled zdála. Tato tématika se mě osobně poměrně hodně dotýká a poselství této knihy určitě zvýšilo moje hodnocení.

Nika151
28.01.2021 5 z 5

Hlavní hrdince nelze upřít její pozitivní přístup k životu a k nelehké situaci, ve které se ocitla. Líbí se mi její “jebat-na-to” seznam (i když nemohl se vymyslet lepší překlad?), kde si sepisuje všechno - i zcela bláznivé- řídit kamion - co by chtěla zkusit/udělat/zažít..Hlavní hrdina je normální miliardář :) oba jsou sympatičtí, laškuji spolu a vytáčí se (proto ten název), ale není to vyloženě “nesnášenlivost”, jakou jsem si představovala.

cerna7151
27.01.2021 4 z 5

Sladarna, splnila, co jsem očekávala. Pěkne, čtivě napsané.

Luciee322
13.01.2021

Kniha která se hezky čte, ale očekávala jsem víc :)

lihate
11.01.2021 5 z 5

To bylo tak hezký. Nejprve mě tenhle příběh moc nebral, čekala jsem to, co už jsem předtím četla v několika knihách. Zhruba od půlky je to příběh jiný. Bohužel pro mě, ne o neznámých věcech. Je to příběh o naději, o lásce, podpoře a oddanosti, která je potřebná, aby se mohl život stát plnohodnotným a aby všechny kousky našich srdcí našli cestu k tomu správnému člověku. Nad Reedovými úvahami se mi občas chtělo až brečet, a často jsem se zamýšlela nad svým životem. Jak křehké jsou myšlenky, sny, touhy. Kolikrát skutečně žijeme v přítomném okamžiku a užíváme si. Jen tady a teď. Proč necháváme zavřené v našich srdcích věci, které nám chybí, po kterých se nám stýská. A přitom je to jednoduché, stačí otevřít srdce, aby mohlo něco odejít a udělat tak místo pro to, co přichází. Všechno je jen a jen o našem úhlu pohledu...

Je lepší v sobě roky nést vzpomínku, která možná jednoho dne zabolí, než nikdy žádnou nemít.

Hildasbooks
05.01.2021 4 z 5

Bavilo mě, že je to jiné. Že být krásný a bohatý, ještě neznamená úplné terno.
Hlavní hrdinka byla sympaticky cáklá a bylo tam mnoho scén, kdy jsem se opravdu dobře bavila.

V téhle kategorii obvykle nemají knihy žádné "poselství", ale tahle má.
Žít tady a teď, protože to je to podstatné.

Blondebookdevil
28.12.2020 4 z 5

Nesnáším tě - 4⭐️/5
Romanticko-erotické oddechovky od Vi Keeland i Penelope Ward je něco, čímž jsem zvyklá si prokládat svou “normální” četbu. V tomhle díle se setkáváme s nešťastnou Charlotte, které po rozchodu se snoubencem a nespokojenosti v práci spadne štěstí přímo do klína. Po trapném a ponižujícím setkání s majitelem luxusního bytu se hlavní hrdinka potká na záchodcích se zajímavou ženou, které povypráví všechny své životní strasti. Ukáže se, že ona žena je velmi úspěšná a čistě z hlediska sympatičnosti se rozhodne Charlotte najmout do své firmy. Jenže s kým se to hned první den v nové práci Lot nesetká? Ano, s tím arogantním mizerou Reedem, který ji zesměšnil na prohlídce bytu. A čistě náhodou je vnukem ženy, která dala Lot a jejímu životu nový směr. Napětí mezi nimi jiskří už od začátku, budou schopni spolu Lot a Reed vyjít a nelézt si vzájemně na nervy?
Příběh mě bavil a obě hlavní postavy byly sympatické. Střídání vyprávění z obou pohledů to také samozřejmě vylepšilo. U této dvojice autorek prostě vím, že nešlápnu vedle.

Mesicnililie
15.12.2020 5 z 5

Krásné! Moc hezký příběh. Není to ,,přeslazené,, jako jiné knížky. To jak se ty hlavní postavy hašteří a provokují je usměvné. Krásný konec a ještě hezčí epilog.

whiolet
14.12.2020 4 z 5

Nečekala jsem, že me zrovna taková kniha bude tak moc bavit. Ty dialogy mezi hlavními postavami, mě dost často rozesmály. A Reed byl prostě Ten chlap, že jo. Bylo to fajn čtení, jen teda strhávam bod za posledních cca 20 stran, ty na mě byly až moc sluníčkove, i když, to se dalo asi čekat ;)

Janík511
03.12.2020 5 z 5

Ještě lepší kniha nežli Sexy profesor. Reed byl úžasný i se svou nemocí, měl moje sympatie hned. Příběh je to odpočinkový, místy smutný ve zlém i dobrém zároveň.

genikuxik
03.12.2020 5 z 5

Čtivá a zábavná kniha. Splnila moje očekávání.

Brolly
29.11.2020 5 z 5

Moc pěkné. Čekala jsem nějakou oddechovku, ale mělo to hlubší myšlenku a doporučuji :)

erotické romány americké romány

Autoři knihy