Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1183 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

Jita160
24.10.2021 5 z 5

Vážně nádherný milostný příběh.
Tohle si zaslouží plný počet hvězd, to se vážně moc povedlo.
Příběh měl všechno co v knihách chci .
Vzrušení, tajemství,nenávist,bolest,zradu, nemoc,lásku a hlavně úžasný epilog.
Fajn super čtení...moc doporučuji.

Ála1968
24.10.2021 5 z 5

Skvělé a pro mě opět další- wau....to byla nádhera

avalonek
16.10.2021 4 z 5

Autorky píšou tak nějak ve stejném duchu každou knihu.Tedy co jsem zatím četla.A většinou je každá o tom,že se když máme nějaké trápení,tak je lepší ho sdílet s někým,kdo vás miluje a vy jeho a netrápit se se vším sám..

Radka1727
11.10.2021 5 z 5

Plné vášně, humoru i emocí .............. a ten epilog jak v americkým bijáku.

Misshell1
07.10.2021 5 z 5

Po knize jsem sáhla na základě hodnocení tady a musím říct, že jsem neprohloupila. Kniha se četla sama, mělo to krásný příběh, ani mi nevadilo, že tam nebylo tolik erotiky. Hlavní postavy byly super a babča to celé podtrhovala.

DUNIKO
03.10.2021 5 z 5

Tak to bylo vážně nádherné čtení️️️ ️smála jsem se,plakala a vzdychala a ten epilog byl nejkrásnější co jsem kdy četla️️

HDosoudilová
03.10.2021 4 z 5

Tak tohle mě fakt bavilo. Příjemná romantická kniha, která se sice nejdříve tvářila docela naivně a hloupě, nakonec jsem však byla mile překvapená. Příběh v sobě totiž skrývá něco víc než jen vyvíjející se vztah mezi šéfem a jeho podřízenou. Což mimochodem není žádný spoiler, toto se dozvíte v oficiální anotaci.
Řeší se tu ještě dvě závažná životní témata, která u mě rozhodně zvedla závěrečné hodnocení.
A jak jsem si ze začátku říkala, že vím přesně jak tohle skončí, dost jsem se spletla. Epilog mě doslova šokoval a rozplakal. (Ne, že si přečtěte epilog jako první. To by byla škoda).
Co se týče hlavních hrdinů, Charlotte i Reed na mě působili až moc dokonale. Jako jo, k tomuto žánru to sedí, ale i tak mi to přišlo až moc. Charlotte byla hlavně ze začátku taková hloupá a praštěná... a na můj vkus bylo v knize málo erotiky. Čekala jsem víc. Celkově jsem však spokojená a určitě sáhnu po dalších knihách těchto autorek.

marie2577
01.10.2021 5 z 5

Vasnive , plne sily a vtipu. Romantika a vzruseni. Ta holka je vazne cislo..;-D

Tereza.Fait
23.09.2021 3 z 5

Hezky pribeh, cte se samo.

ZapisnikTerky
09.09.2021 4 z 5

Moc povedený příběh. Nenechte se odradit anotací, pokud vás nezaujala. Mě totiž také ne. Ale kniha je vážně super. Víc v mojí recenzi.

evik2710
05.09.2021 3 z 5

Zase romantak ale je to pořád na stejný brďo tento díl je pro mě slabší

peta88
27.08.2021 5 z 5

Knížka na mě udělala veliký dojem. Čekala jsem, že děj se bude točit jen kolem sexu a příběh bude upozaděn. Opak byl pravdou. Příběh se opravdu povedl a až do konce to gradovalo. Moje slzy v epilogu byly tečkou, která tam patřila.

Laf
15.08.2021 5 z 5

Kniha si opravdu zaslouží vysoké hodnocení. Úplně mne vtáhla a čtení jsem si užívala, protože jsem se u této knihy hodně bavila a nasmála. Hrozně mne bavilo to špičkování mezi hlavníma postavama a "intrikaření" Iris. Kniha je super a mohu doporučit každému, kdo nejen hledá odpočinkovou knihu, ale i knihu, u které se pobaví. Toto je dobrá volba :)

Lovana
12.08.2021 4 z 5

Knížka mi delší dobu ležela doma z knihovny, než jsem se rozhodla po ni sáhnout, protože jsem měla chuť na něco jednoduchého a odpočinkového a tahle kniha byla skvělá volba
Moc jsem si oblíbila oba dva hlavní hrdiny, jejich vzájemné interakce, a ještě jednu další postavu (kdo četl určitě ví, koho myslím ).
Příběh mě bavil po celou dobu, u knížky jsem se smála i brečela, byly tam jak vtipné, tak i smutné či dojemné okamžiky. Kniha se četla velmi rychle, ani jsem nevěděla jak a měla jsem přečteno sto stran
Za mě je to moc pěkný, romantický příběh, ideální na dovolenou a na chvíle, kdy si chcete odpočinout

Hodnocení 4,25*/ 5*

Rozarka69
05.08.2021 5 z 5

Knihu jsem si vybrala podle obálky. Řekla jsem si: ''Krásný muž''. Jednoduché ale mírně vzrušující čtení do té doby, než nastal zlomový okamžik, který mě nutil číst dál, přemýšlet a zase číst. Hlavní hrdinka je natolik sympatickou ženou a její popis je tak krásně vytvořený, že jsem se s ní musela ztotožnit, i když jsem zprvu nechtěla. A hlavní hrdina? Arogantní, přesto romantický a hodný muž. Děj mě tak vtáhl, až jsem se začala bát konce a říkala jsem si, tak co budu číst potom? Protože tohle už asi nikdo netrumfne. Uvidíme, jestli se mi podaří najít další knihu s takovou příjemně erotickou tématikou a smysluplným dějem. Vřele doporučuji.

Evule114
31.07.2021 5 z 5

Ze začátku na pár stránkách jsem si říkala ,,To si snad dělá srandu?'' Opak byl ale pravdou. Po překonání těch pár stránek jsem se do příběhu úplně ponořila a jaké velké překvapení nastalo, když jsem zjistila, že to není klasický erotický román, ale naprosto romantická knížka. Navíc jsem se s hlavním hrdinou naprosto ztotožnila, když jsem před nějakou dobou řešila stejný problém. Naprosto skvělý příběh, který nenechal mě oči suché. Pokud chcete oddych od neustálých sexuálních scén a opravdový vztah mezi dvěma zamilovanými, tak jedině můžu doporučit. Za den jsem měla přečteno.

Babu002
03.07.2021 5 z 5

Příjemná oddechovka nyní na léto, navíc mě příběh překvapil, takže super!

mimi55
17.06.2021 5 z 5

Perfektní letní čtení na dovolenou.

JessieEx
14.06.2021 5 z 5

4,5*
Ach... to bylo... mnohem lepší, než jsem čekala.
Tušila jsem něco podobného, jako předešlé mnou čtené eroticko-romantické románky, ale tohle bylo teda naprosto skvělé!
A rozhodně mnohem méně pikantní a více romantické, než jsem čekala!

První půlka knihy mi sice připomínala takovou oduševnělejší a inteligentnější verzi Jeho banánu, ale druhá polovina se neuvěřitelně rozjela a já ji dala na jeden zátah! Byly tu skvělé hlavní poatavy, skvělý hmor, úžasná romantika!

Jediné, co moc nechápu je název knihy, který vůbec nekoresponduje a obsahem.
Moc doporučuji!

Vendulik
07.06.2021 2 z 5

Kniha byla na mě moc jednoduchá. Nevím, proč má příběh tak vysoké hodnocení. Ze začátku to bylo fajn, líbilo se mi spickovani bez hlavními hrdiny ale postupně můj zájem upadal, až se mi hrdinka začala úplně protivit. Jako oddechová kniha na pláž dobré.

erotické romány americké romány

Autoři knihy