Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1176 237

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích… Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti… Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

knihomolkajanca
knihomolkajanca
12.08.2020 3 z 5

(SPOILER) Na knihu jsem přišla tak, že na mě začala všude na internetu vyskakovat. Když ale řeknu všude, myslím tím opravdu úplně všude. :D Musím říct, že takovou propagaci knihy jsem teda dlouho nezažila. Tak jsem si řekla, že to tedy zkusím, když už mi ji takto násilně cpou. A nakonec to vlastně vůbec nebyla taková hrůza.
Komentář píšu trochu s odstupem, takže úplné podrobnosti se mi tak trochu vypařily z hlavy, ale kniha se četla docela hezky a děj ubíhal. Přišlo mi trochu nesmyslné, že Reed nebyl upřímný už dříve co se týče jeho nemoci, nicméně nějakou zápletku tam autorky vymyslet musely, že jo :D Velmi sympatická byla postava Iris a pošťuchování mezi Charlotte a Reedem bylo taky fajn.

kacenka6144
kacenka6144
30.07.2020 5 z 5

Chtělo by se napsat "Fajn oddychovka", ale ona to vlastně až taková oddychovka nebyla. Jak já těm dvěma držela palce.

swayno
swayno
25.07.2020 4 z 5

Taková příjemná oddechovka.

veveronka
veveronka
24.07.2020 5 z 5

Jako vždy super,hodně romantiky a humoru,často jsem se smála nahlas

Anniee
Anniee
24.07.2020 5 z 5

Budu dělat že nevidím tu obálku, protože! Ta knížka má neskutečnej přesah. Ať už je to tím, co tady nechci vyspoilerovat (to si holt musíte přečíst), nebo tím co a jak hlavní hrdinka řeší.
To, jak se po velký ráně postavit na nohy a bejt sama pro sebe dost dobrá. Stačit si. Věřit si. Splnit si sny. Klidně sama. A ono to, co má, přijde.
Do toho je to čtivě napsaný a k Charlotte i k Reedovi přilnete ani nevíte jak. A sakra vůbec se vám je nebude chtít opustit.

Zuzana207
Zuzana207
20.07.2020 5 z 5

Týmto dvom autorkám sa opäť podarilo vytvoriť nápaditý, svieži a iskrivý príbeh, ktorý vás úplne pohltí. Kniha si vás rýchlo získa sympatickými postavami, pútavými dialógmi a korunu všetkému nasadí dohadzovačka Iris. Po odhalení Reedovho tajomstva príbeh získa trpkosladkú príchuť, ale aj napriek tomu na vás táto knižná lahôdka určite zapôsobí.

tittanie
tittanie
17.07.2020

Ano, tohle bylo super čtení. Nápad, příběh, postavy, prostě super. I ten epilog byl zajímavý.

nada3314
nada3314
14.07.2020 5 z 5

Tohle se holkám opravdu povedlo! Potřebovala jsem číst něco na odlehčení a přesně jsem se trefila, tohle bylo skvělé! Já jsem fakt nadšená! Charlotte, Reed i babibička Iris byli skvělí, fakt jsem se dlouho už tak nenasmála. To špičkování mezi nimi bylo výborné! Za mě zatím nejlepší kniha od autorek!

Medlyn
Medlyn
11.07.2020 4 z 5

(SPOILER) V záplavě knih, co poslední dobou čtu, kde "on vzdychl a ona se zarděla", jsem narazila na hlavní postavy s dost nečekaným osudem. Nalezenec a onemocnění, o kterém se nemluví. Skvělé dialogy, fantastická babička Iris, milí sourozenci... prostě pěkné čtení na odreagování.

Kubikuli
Kubikuli
10.07.2020 4 z 5

Hodně povedená knížka.. Už jsem na postavy ve stylu šéf a sekretářka celkem alergická, ale tady to bylo milé. Obě postavy byly od začátku sympatické, postava babičky Iris jakbysmet... Opět od této autorky jeden příjemný, plynulý příběh, který do sebe krásně zapadl a moc fajn se četl ..

Teliee
Teliee
09.07.2020 5 z 5

Super kniha, nešlo se od ní odtrhnout.

ves.lucie
ves.lucie
27.06.2020 5 z 5

Hezke a prijemne rozptyleni, pribeh se mi libil. Dalo se ocekavat, jak to bude vedeno, ale i tak se naslo nekolik prekvapivych momentu :-)

zuzana0307
zuzana0307
24.06.2020 4 z 5

Záhadný modrý vzkaz vyšitý do svadobných šiat? To ten ma priviedol k Reedovi Eastwoodovi, chcela som spoznať tohto romantického muža, ale osud to chcel inak. Reed je mojim novým šéfom.
Príbeh bol dokonale svižný s veľmi ľahkým štýlom písania. Tento román je veľmi krásnym príkladom posunu od nenávisti k priateľstvu a nakoniec aj láske. Obe hlavné postavy sú samostatné silné osobnosti, ktoré mali v láske skrátka smolu. Charlotte je veľmi milá postava, rýchlo som si ju obľúbila. Reed je zase postava, ktorá od seba celý ten čas odháňa Charlotte, ale nedokáže na ňu zabudnúť. Sám sebe nedovolí, aby sa s ňou viacej zaplietol, drží si ju od tela a je pre neho ťažké prezradiť jej svoje trpké tajomstvo. Z vedľajších postáv som si veľmi obľúbila Reedovu starú mamu Iris, ktorá má dokonalé dohadzovacie schopnosti.
Celkové hodnotenie 4,5

MarkétaI.
MarkétaI.
20.06.2020 5 z 5

Největším překvapením bylo, že on není děvkař :-D Což opravdu oceňuji a jsem moc ráda :-) Kniha se čte dobře. Příběh je zajímavý, postavy sympatické. Je to taková příjemná oddechová romantika.

Shanib
Shanib
14.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Uff knížka mi připomněla, proč tak lpím na happy endech. Dala jsem se do čtení a říkala si, jak je to skvělý příběh. Vtipné slovní přestřelky mezi Reedem a Charlotte jsem si užívala a kolikrát jsem se i nahlas smála. Líbil se mi vývoj jejich vztahu a jak byli jeden pro druhého opravdu stvoření. No a pak přišla ta jobovka a já půl večera probrečela a druhou půlku jsem si googlila roztroušenou sklerózu. Dva dny jsem se přemlouvala, abych se ke knížce vrátila. Když jsem to udělala, četla jsem poněkud opatrně, nechtěla jsem další vytahování kapesníčků, ale na to už naštěstí nedošlo a epilog mě potěšil.

Nikkinike87
Nikkinike87
13.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Charlotte - zvědavá žena, která chce znát muže, který nechal tak hezký vzkaz jiné ženě ve svatebních šatech, jednou se opije a vyplní dotazník ohledně prohlídky bytu a naštve tím sebestředného a arogantního Reeda, který jí to dá pěkně "sežrat", že zbytečně plýtvala jeho časem na prohlídku bytu, který si Charlotte ani nemohla dovolit. To však ještě sama Charlotte netuší, že Reed se stane jejím budoucím šéfem. Reed - sebestředný, arogantní, cynický a velmi dominantní muž trpící roztroušenou sklerózou, i když se někdy chová jak hovado, tak mu nevzdávající se Charlotte přiroste k srdci. V románu nechybí vtipné pasáže i chvilky napětí a hlavního mužskeho hrdinu prostě chvíli milujete a taky nesnášíte zároveň - nedivím se proto názvu kniby. Oddechové čtení pro útěk do fantazie.

Jeninas
Jeninas
13.06.2020 3 z 5

(SPOILER) Charlotte a Reed jsou zklamaní láskou, ale přistupují k tomu rozdílně: ona optimisticky hledí vpřed, on se uzavřel a štěká na všechny kolem sebe. Je to hezké "slow burn", pokud k tomu přistupujete jako k oddechovce, na kterou si po pár dnech už nevzpomenete, i když řeší poměrně závažné téma. Autorky několikrát zapředly minizápletku, ale ihned ji rozmotaly, což zabíjelo pocit napětí. Reed se choval podivně - nechtěl ji a zároveň s ní trávil volný čas. Charlotte za ním musela dolézat, což není tak úplně sexy. A štvala mě Iris - tyhle moudré ženy, které ví všechno nejlíp, já moc nemusím.

M.B.
M.B.
08.06.2020 4 z 5

Také jsem od knihy čekala asi víc. Přišlo mi to celkem nudné :) ale zas tak špatné to nebylo no... 3,5 hvězdičky

TetaPeta
TetaPeta
01.06.2020 4 z 5

Ze zacatku jsem z knihy byla nadsena. Zajimavy pribeh a postavy, ktere davaly knize urcity smrnc. Davam o hvezdicku mene za konec, ktery byl strasne kycovity a vsechny me puvodni emoce z knihy se zmenily...

ElikaS
ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Nádherná a originální knížka. Reed byl úžasný je to přesně ten typ arogantního hrdiny, který je ve skutečnosti velký romantik se zlatým srdcem. Charlotte byla taky moc sympatickou hrdinkou a bezvadná byla Iris, ta se mi moc líbila. Na této knížce musím vyzdvihnout epilog, který byl originální a dokonalý.

erotika

Autoři knihy