Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1183 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

Iva B.
26.11.2020 5 z 5

Když jsem knížku začala číst, tak jsem si myslela, ze to zase bude taková ta ohrana klasika.... Jako ze ona je, ale tady je toho mnohem více.. Krásný příběh, moc se mi to líbilo.

Raislin
21.11.2020 5 z 5

Tato kniha se mi líbila. Ano není to Shakespeare. Ale to člověk neočekává. Oddechovka na večery, když má člověk svých starostí dost. Kniha ke sklence vína!

tanecnica
20.11.2020 4 z 5

Zábavný, oddychový příběh, který Vás určitě pobaví. Děj je samozřejmě předvídatelný od první stránky, ale četly bychom romanťárny, kdyby to tak nebylo? Já jsem spokojená a knížku s klidem doporučuji.

Kikina781
19.11.2020 5 z 5

Jedním slovem: pecka... Erotika, strach, něžnosti, důvtip a smutek v jednom... Skvělá autorka co napsala další skvělou knihu????

Jiparis
18.11.2020 3 z 5

Tak tohle bylo šáhnutí vedle. Asi poprvé (a určitě naposledy) jsem se pustila do červené knihovny, abych zjistila, co na tom je tak přitažlivého. Neoslovilo mě to to

Alnima
09.11.2020 5 z 5

No, čekala jsem klasické oddechové čtení, ale tohle mě fakt dostalo. Dávám 4,5*. Moc hezky napsané, otázky k zamyšlení a prostě jedno velké překvapení, což je vždy plus.

bafuskyBaf
08.11.2020 5 z 5

To bylo tak krasnýýý počteníčko...:-)

janebeauty9860
28.10.2020 4 z 5

Četla se jedním dechem.

georginaa
26.10.2020 5 z 5

Tenhle příběh se moc povedl, byla jsem moc ráda, že to dopadlo tak pěkně. Bála jsem se toho nejhoršího, ale to se ke štěstí nekonalo, za to jsem moc vděčná. Špičkování bylo úplně skvělé " zase mi můžeš napsat vzkaz do vzduchu" to fakt jsem se dlouho smála.

seabook04
14.10.2020 4 z 5

Toto bylo nečekaně hodně dobré, ale fakt hodně.

Do knihy jsem šla s očekáváním plochého NA čtení a s tím, že zde bude nejedna pasáž, která mě bude naivností, čí spíše kostrbatým vykreslením vztahu dvou lidí iritovat. No. Nestalo se tak.

Nesnáším Tě bych pomalu ani neoznačila za čistě erotický román.
Pokud hledáte pořádnou dávku erotiky, popojděte o dům dál, protože Nesnáším tě je skvěle, vtipně, dojemně a ano, i lehce peprně, napsaný New Adult román, který vás chytí za srdce a jen tak ho z hlavy po dočtení nedostanete. Zároveň mě román přesvědčil o přečtení dalších knih od tohoto autorského dua, ale obávám se, že Nesnáším tě už nic nepřekoná. Ale kdo ví...

HODNOCENí: 4,5/5*

Lee7
08.10.2020 4 z 5

Za mě super, u obou autorek vím, že mě čeká zajímavé čtení. Vtipné se správnou dávkou humoru a laškování. A tentokrát nešlo jen o nic a zakomponováno něco čerstvého..

Klaaarka
05.10.2020 5 z 5

Tuto autorku/ks jsem objevila náhodou a toto byla první kniha,kterou jsem z této "dílny" četla. A musím říct,že se mi líbila. Čtiva,zábavná.... Bez prehnaneho množství popisů sexuálních scén,jak jsme zvyklý u některých podobných děl. A neboť i v mém vlastním životě figuruje nevylecitelna nemoc životního partnera,líbil se mi pohled,kterým na to v tomto případě bylo prohlíženo.
Jasně,je to červená knihovna a je třeba to tak brát,ale příjemná. Za mě tedy. Určitě si přečtu i další.

aniger
02.10.2020 3 z 5

Knihu jsem četla už před delší dobou, takže je těžké dělat nějakou recenzi. Ale přečetla jsem si ji a co si pamatuji :D tak se mi kniha líbila. A mé oblíbené autorky nezklamaly :)

Cokylada
28.09.2020 4 z 5

Knížka je velmi čtivá - přečteno za den. Co se příběhu týká, jedná se o pohodové oddechové čtení, u kterého jsem se nahlas zasmála, s pěknými myšlenkami a zabroušením do vážných témat. Reakce postav byly uvěřitelné - některé pasáže, jako by čerpaly z mých zkušeností. Mně osobně úplně neseděla linie příběhu s biologickou matkou Charlotte. Střídání pohledů Reeda a Charlotte bylo velmi osvěžující, přesto jsem se občas ztrácela v tom, co kdo komu řekl a co si pouze myslel.

salča
14.09.2020 5 z 5

Tohle se autorkám opět povedlo.Originální pohodové čtení plné romantiky,vtipu a jiskření.Skvělé postavy-nebojácná,spontánní Charlotte a neodolatelný Reed...
I když je to příběh zpočátku vtipný,odhaluje i vážnější téma.Přesná ukázka toho,že co se má stát,se stane a kdo se má potkat,se potká.
Zakončeno krásným epilogem.

Toledo
03.09.2020 4 z 5

Kniha nezklamala, ale už jsem od autorek četla lepší. Nějak nevím, co víc k tomu napsat, což svědčí o tom, že jsem z knihy nebyla úplně odvařená :)

Juliana.i
02.09.2020 5 z 5

Knížku jsme četla jedním dechem a moc se mi líbila :-)

Leniii
01.09.2020 5 z 5

Předpokládala jsem poměrně klasický příběh. Ona se líbí jemu, on jí, proběhne noc plná vášně a pak..no znáte to :)) ale tohle? to mě vážně překvapilo!!

tyna2080
30.08.2020 4 z 5

Knížku jsem přečetla dvakrát a jedním dechem, protože jsem měla pocit, že je v ní něco víc, než v klasických happy endovkách. Určitě se k ní někdy ještě vrátím.

krevetka79
27.08.2020 5 z 5

Jsem příjemně překvapená....
Hezký příběh se zajímavým dějem . Kdo čeká jen červenou knihovnu , bude velmi překvapen. I slzička mi ukápla a ne jednou :-)
Určitě stojí za přečtení.

erotické romány americké romány

Autoři knihy