Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1183 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

Knihomolka97
09.02.2020 5 z 5

Opět úžasný příběh, který vás od začátku pohltí a nepustí. Skvělé postavy, kterým fandíte. Romantické, milé, vtipné, odpočinkové počteníčko, které mohu jen doporučit. :)

maruska2906
06.02.2020 5 z 5

Za mě to byla ta nejlepší knížka kterou jsem kdy četla. Prostě úžasná

Nikyna8
30.01.2020 5 z 5

Kniha mě pohltila a nedokázala jsem se odtrhnout, smích i slzičky nechyběli.Pohodová kniha, u které si odpočinete, moc krásná , i když předvídavé. Pro mě naprostá pecka.

ht.lenicka
30.01.2020 3 z 5

Abych pravdu řekla, jsem na rozpacích. Jako první jsem od této autorky četla Šéfa a z něj jsem byla nadšená. Tohle byla prostě tuctovka s přeslazeným koncem.

evelýny
29.01.2020 2 z 5

Knihu jsem zakoupila pod vlivem anestezie po dvouhodinovém pobytu v zubařském křesle.
Docela vtipná oddychovka o blondýně pro blondýny, možná...
S odeznívající anestezií jsem si však uvědomila, že je tato kniha pro mě moc...jednoduchá?
Ale i v těchto knihách se dají najít maličké poklady:
,,Naučit se milovat život, který máš zatímco budeš pracovat na životě, jaký chceš."
Konec mě tak překvapil, že zřejmě ještě budu muset navštívit očaře, neboť vidím dvojitě a rozmazaně. Tolik stupidity jsem nečekala. Epilog jsem dočítala ztěží.

P.S: Omlouvám se blondýnám...

Lofda
25.01.2020 4 z 5

Výborně napsáno, vtipná a milá oddychovka. Očekávala jsem předvídatelný příběh podle osvědčené šablony, ale v tom jsem se mýlila. Tohle duo autorek patří v rámci žánru určitě někam na první příčky. Ještě jsem od nich nepřečetla všechno, časem ráda sáhnu po další knížce.

Ditules
24.01.2020 3 z 5

Pohodovka...

prcek19
20.01.2020 4 z 5

Reed byl ze začátku teda pěkná osina v zadku..na druhou stranu hlavní hrdinka byla docela hodně vlezlá..nedokážu si představit, že po koupi svatebních šatů jiné ženy, bych se vydala hledat muže, který ji tam nechal vzkaz..ale kniha byla skvělá, četla se velmi dobře, autorkám to spolu opravdu jde..těším se na něco dalšího

evka44
20.01.2020 5 z 5

Tako kniha je nádherná, vtipná a veľmi dojímavá. Nezaobišlo sa to bez sĺz. Vrelo odporúčam.

knihomolka78
18.01.2020 2 z 5

Třetí kniha od této autorky, mě přesvědčila, že už po žádné další nesáhnu. Červenou knihovnu většinou nečtu, ale říkala jsem si, že je občas změna dobrá... Sáhla jsem tedy po Šéfovi, který se mi překvapivě moc líbil. Tak jsem si říkala, že to tahle autorka asi umí napsat méně přeslazeně, pro mě tudíž zajímavěji. Sáhla jsem po Milá Bridget, chci Tě, což nebylo úplně špatné, ale už se mi to moc nelíbilo, ale tohle už bylo moc. V první knize se mi líbilo, jak se pár popichuje, což se dělo (sice méně) i v druhé knize, ale tady se ženská doprošovala chlapa o trochu náklonnosti... To fakt ne:-(.

-Sinéad-
18.01.2020 5 z 5

Jedním slovem nádhera.

Tesset
18.01.2020 4 z 5

Super. Autorky mám ráda a můžu se spolehnout, že když nic jiného aspoň mě jejich knihy pobaví. Musím ale ubrat jednu hvězdičku za ten konec, to bylo takové přeslazené a moc mibto ke zbytku příběhu nesedělo. Naopak epilog to pak zase zachránil a vrátil tomu zdání reality.

happy19
18.01.2020 5 z 5

(SPOILER) Jdu s davem a dávám zasloužený plný počet!Skvěle napsaná,vyvážená,žádná škoda papíru;-)
Ten vtip tomu dodal odlehčení od vážnějších témat a přesto z toho nevnikl počit přes čáru!Bravo autorky;-)
..nemůžu si odpustit..hláška "vyrážíme v půl šesté..RÁNO?..ano,lidé obvykle touží..atd..ta klidná odpověd..:-D

Kudík
17.01.2020 5 z 5

Asi zatím nejlepší kniha od tohoto dua autorek. Charlotte byla úžasná a krásně ztřeštěná. Její ťukání prsty a seznam Jebat-na-to jsou i v reálu docela inspirativní nápady. Z jejího seznamu se mi asi nejvíc líbilo zatančit si v dešti s cizincem. A Reed... jeho chování je pochopitelné, a ten vzkaz v šatech, to bylo něco...♥. Mezi Charlotte a Reedem dochází od začátku k různým, a také velmi vtipným momentům... např. projekt Veverka ... :) Dále se mi zamlouvala babička Iris a bratr Max, hlavně jeho pomoc s překladem. :)

Chvilkasnění
16.01.2020 5 z 5

Musím se přiznat, že se mi kniha velmi líbila a dávám plný počet *. Bohužel, pro mě, byla tak návyková, že jsem ji přečetla za dva dny. :( Měla jsem na krajíčku při tom odhalení, ale to už je život.

markéta88
14.01.2020 5 z 5

Musím dát plný počet *
Od začátku do konce to bylo boží!
Čtivé, zábavné ... přečetla jsem to za dva večery, ale kdybych mohla zhltnu to za den!
Určitě se k ní vrátím :-)

LilianaFalcon
14.01.2020 5 z 5

Mně se to moc líbilo. Samozřejmě jsou i lepší knížky, ale na plný počet to pro mě je.
Zápletka byla skvěle vystavěná. Bylo vtipné a dojemné zároveň.
Hlavně mi bylo blízké autorkami zvolené téma.

Kiwicatko
12.01.2020 5 z 5

Paaani, tak tohle bylo teda NECO!!!
Jsem nadsena, rozneznela, smutna, nastvana a soucasne stastna. Boze, tolik emoci v jednu chvili, kdy jsem docetla posledni slova pribehu.

Asi bychom si vsichni meli udelat svuj Jebat na to seznam, protoze nikdo nikdy nevi, co se muze stat.

TerezaMondeková
06.01.2020 5 z 5

Nikdy dřív jsem si nepřečetla žádnou knihu od Penelope Ward ani od Vi Keeland a to je obrovská chyba! Taky myslím, že to hodně brzo napravím. Kniha je naprosto úžasná. Má chytlavý název, obálku, popis. Je moc dobře, že se spojily zrovna tyhle dvě spisovatelky.
V knize nechybělo spousta originálních nápadů, romantika, láska, překvapení, humor. Ale ani přátelství, zklamní, bolest, naděje a jiskření mezi hlavními hrdiny. Kniha byla i hodně emotivní, ukáplo spoustu slz. Moc se mi líbí, že to není zase to klišé, žádná pohádka, zkreslené představy. Příběh není jen o sexu. Z nenávisti se stalo přátelství a z přátelství se stala láska na celý život. Taky bylo úžasný, že se celá kniha vyprávěla z pohledů obou hlavních hrdinů.
Nápad se seznamem Jebat-na-to... Úžasný! Po přečtení knihy jsem si sama taková seznam napsala. Je opravdu dlouhý, ani jsem si neuvědomila, co všechno chci v životě zažít a vidět. Seznam přání je nekonečný. Pořád ho rozšiřujeme, protože každý den přináší něco nového, něco nad čím žasneme. Stejně tak úžasný byl ten nápad s tím vzkazem v šatech. A ta žádost o ruku byla opravdu bombová! Ta byla romantická, dojemná, vtipná, originální. Prostě úžasná! I epilog byl originální. Epilog byl originální, krásný, dojemný, ale i trochu smutný. Ale jsem ráda, že to autorky udělaly zrovna takhle, protože jsme aspoň dozvěděli, kam až to Reed a Charlotta dotáhli. Ale babička Iris... to jsem si zamilovala hned. Vtipná, chytrá, sympatická.
Některé věci, které nás v životě potkají jsou opravdu strašné a nikdy na ně nezapomeneme, takže nám zůstanou dost bolestivé vzpomínky. Ale v téhle knize jsem si přečetla jednu větu, která mi v hlavě zůstala a myslím, že i hodně dlouho zůstane...
Charlotte se mi hned líbila. Líbí se mi, že to byla opravdu střelená holka, ale taky byla hodná, milá, sympatická, upřímná, šla za tím, co chce. Ale bylo mi jí i trošku líto... kvůli tomu všemu, co se jí dělo.
Reed se mi taky líbil. Nepřišel mi jako děvkař, alfa samec, který musí dostat každou. Ale chlap, který zažil zklamání v lásce. Všechny odhání a plně se věnuje svojí práci. Reed byl věrný, hodný, citlivý, upřímný, nesobecký chlap. Opravdu mě překvapilo tajemství Reeda. Bylo mi ho líto, ale říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré. U něho to tak bylo. Kdyby se mu tohle nestalo, tak by si vzal Allison a nikdy by nepoznal svou pravou životní lásku.
P.S. Je lepší v sobě roky nést vzpomínku, která možná jednoho dne zabolí, než nikdy žádnou nemít!

Mišule_11
06.01.2020 4 z 5

Čtivé, napínavé, poutavé a prostě jednoduše napsané, tak že jsem tento příběh měla přečtený skoro jedním dechem až do samotného konce..! :)

erotické romány americké romány

Autoři knihy