Nesmrtelnost, spol. s r. o.

Nesmrtelnost, spol. s r. o.

Mladý Američan Thomas Blaine zahyne při automobilové nehodě, aby se v cizím těle probral k životu v New Yorku 22. století. Společnost Rex totiž pomocí energetického systému nezákonně přepravila jeho mysl do budoucnosti ve snaze využít Blaina – muže z minulosti – pro svou reklamní kampaň. Blaine se tak ocitá v přízračném světě obchodu s těly a nesmrtelností, která reálně existuje, ovšem není pro všechny, obývaném ztracenými bytostmi zombieů, berserků, poltergeistů a dalších tvorů z rozhraní našeho a onoho světa. Po strhujícím boji za přežití a neslýchaném útěku před svými pronásledovateli se Blainovi v hrůze vyjeví pravá podstata jeho osobnosti a dospívá k nevyhnutelnému rozhodnutí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28245/nesmrtelnost-spol-s-r-o-28245.jpg 3.715

Immortality Inc. (1958)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Ivo Železný

Bulba
18.12.2017

Kniha ze zlatého věku americké sci-fi, děj je spletitý, ale poutavý, i občasné několikastránové vysvětlující popisy se dají číst. Po autorovi jsem sáhnul po přečtení povídky Specialista ze sborníku Čaroplavci a nezklamal.

Rawen616
07.12.2014

Velmi krátká novelka která je ovšem plná pozoruhodných nápadů. Vzhledem k jejímu staří jde opět o jednu z hojně vykrádaných knih - smrtibudky ze seriálu Futurama pocházejí právě z této knihy, stejně tak jako ustřední myšlenka současného člověka přeneseného do daleké budoucnosti. Kniha narozdíl od seriálu není vtipná ale ujetá je podobně:-) A otázka pro skutečné geeky a znalce scifi - na motivy této knihy byl natočen film ve kterém hrál známý rocker? Víte jak se film jmenoval? :-)