Země stínů

Země stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116220/bmid_zeme-stinu-gDU-116220.jpg 4 103 12

Nesmrtelní / Nesmrteľní série

Námětem třetího dílu Nesmrtelných je opět vášnivý milostný vztah Ever a jejím nesmrtelným přítelem Damenem. Cena, kterou Ever musela zaplatit za Damenovo uzdravení, je nelidsky vysoká. Aby Damen znovu neonemocněl a navěky se neodebral do Země stínů, nesmí mezi oběma milenci dojít k žádnému tělesnému kontaktu. Ever se s tím nehodlá smířit a zoufale hledá, jak tohle prokletí zrušit. Do jejího života však náhle vstupuje atraktivní a sympatický Jude, který ztělesňuje vše, po něčem může mladá žena toužit…... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Argo

Shadowland , 2009

MíšaK.
21.03.2016 3 z 5

Stejně jako u předchozího dílu se děj ze začátku strašně moc vlekl a celý zvrat se odehrál na pár desítkách stránkách. To mě trochu mrzí. Jinak děj byl rozhodně zajímavý a originální.

Terez.a
19.04.2015 3 z 5

Damen a Ever se celý díl snaží zrušit prokletí. Protože i když jsou zamilovaní, nemůžou se jeden druhého dotknout. "Vždycky chceme to, co nemůžeme mít." Místy nudné,ale naštěstí příběh oživil Jules (nová postava) a zajímavý zvrat na konci.

julliette
23.12.2014 5 z 5

Je to pěkná činná kniha, už se tam konečně odehrává něco zajímavého nového. Halellujah!

KatnissLavender
01.12.2014 3 z 5

Jako by se autorka pomalu učila psát! Pořád to není nic světového, ale konečně to má trochu děj a spád! Začínající milostný trojúhelník je sice klišé, ale jsem ráda za každé oživení. Dvojka ode mne dostala dvě hvězdy, takže trojka jsou slabé, ale tři!

knihomolka12
03.11.2014

První díl celkem ušel, druhý byl ještě přijatelný, ale tenhle už ani dočítat nebudu, sice se to čte celkem dobře, ale je to naprosto o ničem.

Laf
22.10.2014 3 z 5

Musím říct, že tento díl byl opravdu slabší než předešlé. Jenom jsem víc napnutá, jak vše dopadne :)

deedulka
17.07.2013 3 z 5

Už trošičku nuda. Klidně bych 3. díl vynechala a šla rovnou na 4., protože mi to skoro nic nedalo. Jediné zajímavé části byly s novou postavou surfaře Juda.

Veronica
16.05.2013 4 z 5

Obsahově byla kniha zajímavá,ale v tomto díle mi začíná Ever „lézt na nervy“ už není taková co bývala,je jen jedna z dalšího tuctu nerozhodných a poblázněných puberťaček. Ovšem další díl si určitě přečtu,tuším že je to temný měsíc??

RosMeggie
12.05.2013 4 z 5

Judeho jsem si oblíbila... s Ever v některých věcech nesouhlasím, ale co už když je knížka napsaná... :-)

gfdsa123
28.07.2012 3 z 5

Třetí díl byl zbytečně roztahaný a ubralo mu na kouzlu. Zalíbil se mi Jude, který celé knize dodal šťávu a zajímavost. Doufám, že bude i v dalším díle.

KateCullen
05.07.2012 5 z 5

SPOILER: Jude je suprovej, schválně uvidíme, jestli je nesmrtelný nebo ne... Jinak knize nemám co vytknout - snad jen, že autorka pořád upozorňuje na Damenův pižmový pach, a když už to čtu popáté, není to nic moc... :)

ciniminisek
27.05.2012 5 z 5

Třetí díl série Nesmrtelní mohu doporučit.Byl sice táhlejší než dva předchozí ale zajímavě se děj vyvíjí dál.Jak jsem měla ráda Ever tak tady mě už začínala trošičku štvát.Damen je zlatíčko.Hoch jménem Jude !!!Předpokládala jsem,že bude za ledascos ale tohle by mě vážně nenapadlo,jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál.Knihu jsem si koupila včera a dnes jí mám přečtenou.Doporučuji!!

Alyson Noël
americká, 1965