Nesmrtelné tělo, nekonečná duše

Americký lékař indického původu se ve své knize zabývá komplexně otázkou stárnutí. Všechny atomy v našem těle se vymění během asi 7 let. Jaktože dům jehož všechny cihly jsou vyměněny chátrá a stárne? Autor hledá odpovědi ve vědeckých teoriích i kulturách celého světa. V mnoha kapitolách studuje legendy o dlouhověkých lidech i národech a co měli společného. Zkoumá různé pohybové, meditační a duchovní praktiky, které by měly vést k dlouhověkosti. Dívá se na toto téma pohledem kvantové fyziky a nakonec připouští, že lidé nemusí stárnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48557/nesmrtelne-telo-nekonecna-duse-iNe-48557.jpg 3.59
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno, Pragma

Angeless body, timeless mind, 1993

Kniha Nesmrtelné tělo, nekonečná duše

bezpřezdívky79
16.12.2017

Pro mě velice přínosná kniha, určitě budu číst znovu. Otevírá obzory, odhaluje, co někdy už tušíme.

bytost
12.03.2013

Chopra je jeden z mých oblíbených autorů, už proto, že je lékařem indického původu žijícím v USA kde má svoji kliniku zabývající se
léčbou dle ajurvédy (ajurvéda - stará indická metoda ozdravění těla, lépe řečeno je to životní styl, umožňující udržet si tělo zdravé).

Jeho klinika je proslavena svými úspěchy a léčí se u něho významné osobnosti.
Tato kniha srozumitelnou formou popisuje jak naše těla fungují a bezohedu na to, co tvrdí naše současné medicína zde najdete
kvalitní informace, nejen jak své tělo ozdravit, ale udržet ho zdravé tak dlouho, jak dlouho vás to tu na planetě Zemi bude bavit...
je prostě suprová, čtěte a prožívejte ji !

Velmi osobní kniha o zdraví
Velmi osobní kniha o zdraví

kvantová fyzika duše nesmrtelnost duše

Deepak Chopra
indická, 1946