Nesmrtelné lásky

Nesmrtelné lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33637/bmid_nesmrtelne-lasky-Suc-33637.jpg 4 32 5

Ve svých Nesmrtelných láskách umožňuje Louis Baldwin čtenáři nahlédnout do sukromí téměř čtyř desítek slavných historických postav, od vášnivého vztahu Antonia a Kleopatry nebo Alžběty I a Roberta Dudleyho, přes lásku Oskara Wildea k lordu Alfredu Douglasovi, až po vztah Jaqueline Bouvierové a Johna F. Kennedyho či lásky Katherine Hepburnové a Paula Newmana. Baldwinovy Nesmrtelné lásky představuji zdařilou kombinaci dvou žánru - literatury faktu a přitažlivé romantické četby.... celý text

Literatura faktu , Historie

Vydáno: , Knižní klub

The Loves of Their Lives , 1984

Tylinka
Tylinka
17.12.2023 5 z 5

Moc hezká kniha. Osvěžila jsem si i mnoho z dějin a dozvěděla se plno nových informací.

Jája92
Jája92
18.07.2020 3 z 5

Soubor životních příběhů o lásce mezi slavnými páry před dávnými časy, ale i jen v nedávné minulosti.

4444913
4444913
05.04.2020

Katharine Hepburn a Paul Newman?Můžu navrhnout zlepšovák Katherine Hepburn a Spencer Tracy,Paul Newman a Joanne Woodward?

vendulkaa2
vendulkaa2
20.12.2013 3 z 5

Hezké, krátké, a hlavně pravdivé příběhy. Jediné mínus - v knize jich je tolik, že si nelze na celý večer "zalézt" a číst, mísí se dohromady.

Ula
Ula
30.11.-0001 5 z 5

Doporučuji, zejména dámám, k odpočinkové četbě na dovolené. Kdo studuje dějiny, vstřebá informace naprosto nenásilnou formou. Moje ratolesti se mi často posmívají, že "ovládám" dějiny přes bulvár.

Louis Baldwin
americká