Nerozvážnost

Nerozvážnost https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51420/bmid_nerozvaznost-Fm3-51420.JPG 3 9 2

Katherine Wellsová přijíždí na americké východní pobřeží, aby začala nový život. V bistru se potká s tajemným, avšak příjemným mužem, Michaelem Bensonem, o němž netuší, že je prezidentem společnosti Benson Corporation, a tedy jejím novým zaměstnavatelem. Po předchozích zkušenostech je rozhodnuta nenavazovat milostný vztah s nikým ze spolupracovníků, jenže náhle je příliš pozdě... Vzájemná přitažlivost je neodolatelná... Michael Benson - hlava rodinné firmy - je opravdový profesionál. Sebekontrola ho však zklame, když potká novou půvabnou ředitelku marketingu. Je doslova pohlcen její čistou krásou a sympatickou nápaditostí. Románek se zaměstnankyní by mohl ohrozit jeho budoucí plány, jenže Michaelovy city vůči Katherine se den ze dne prohlubují. Společnosti hrozí krize a jeho i Katherine pronásledují pomluvy a podezírání. Oba nakonec musí najít odvahu, aby si vzájemně otevřeli srdce a umožnili pravdě vyjít najevo.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Indiscretion , 1996

Blančitos
Blančitos
19.05.2015 2 z 5

Takový normální slaďák. Neurazí, ani nenadchne. A hlavní hrdiny by člověk někdy ohnul přes koleno a dal jim pár na zadek. :)

jaja10
jaja10
25.05.2013 3 z 5

Knížka se mi líbila, ale to jak se hlavní představitel nechal ovlivňvat svou "kamarádkou" mi trochu lezlo krkem, naštěstí pak dostal rozum. :-)

1999  78%Síla lásky
2000  64%Nerozvážnost