Neprofesionál

Neprofesionál https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427686/bmid_neprofesional-xrD-427686.jpg 3 341 85

Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Mám tu nejskvělejší práci na světě. Randím s krásnými ženami a píšu o tom. Ovšem rád bych svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Toužím po vlastní online reality show. Jenže je tu malý zádrhel. Moje šéfka chce, abych tuhle show uváděl s ženským protějškem. A chce, aby to byla právě má nejlepší kamarádka a kolegyně, Margo. Já budu randit s kráskami a ona se sexy muži. Sice je to fér, ale nesnesu ji vidět s někým jiným. Čím víc s ní pracuju, tím víc chci náš vztah dostat mimo přátelskou zónu. Zvládneme zachovat profesionalitu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Unprofessional , 2017

knihomolkaL
27.09.2020 3 z 5

Příjemná oddechovka. Co u tohoto autora oceňuji, tak to jsou vcelku nekomplikované příběhy bez zbytečně velkých dramat.

wielka
18.09.2020 2 z 5

Nie. Dalsia kniha, ktora nevyuzila svoj potencial. Laska a tetovani bola podla mna dost nudna, bez napadu. Neprofesional by aj napad mal, ale na 200 stranach ho autor absolutne nevyuzil. Povrchne, povrchne a este raz povrchne. Ziadna pointa. Ziadny epilog.

domina
16.09.2020 3 z 5

Postavy byly sympatické, ale dej mi přišel strašně urychlený. Pomalu jako bych četla obsah, jak co nejvíc vyspádovat a zrychlit děj

Zuzana207
15.09.2020 3 z 5

Pri čítaní tejto knihy som mala také zmiešané pocity. Hlavné postavy mi boli sympatické, knihe nemožno poprieť čitateľnosť, ale ...... mala som pocit, že dve tretiny deja Owen zisťuje, čo sa s ním robí, že vidí Margo inými očami ako na výške. V poslednej tretine hľadá liek na žiarlivosť a vzápätí po zoskoku padákom prepadne totálnej závislosti na tejto žene. Na môj vkus jedna z plytkejších oddychoviek, ktorej pre záchranu celkového dojmu chýba epilóg.

Anna195
03.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Táto kniha je druhá v poradí, ktorú som od autora čítala. Owen a Margo su dlhoroční kamaráti, ktorí spolu pracujú v jednej spoločnosti a vzájomne si vždy pomáhajú. V jeden večer na sa obaja opijú sa a stane to čo sa nemalo stať, iba ak tak v ich myšlienkach. A ako sa majú všetkému postaviť, keďže musia spolu ešte k tomu natáčať vlog o rande s opačným pohlavím. A čo sa stane ak sa možno zamilujete? Owen je chlap, ktorý môže mať každú na ktorú ukáže a vzťahy ho nezaujímajú. Margo sa od univerzity zmenila,dospela, momentálne je po rozchode. A ak ju zaujímajú vzťahy mali by byť dlhodobejšie. Zaujal ma nápad, že sú dlhoroční kamaráti a aj spolu pracujú. Postavy mi boli sympatické a obe zaujímavé. Páčila sa mi zmena z chlapa, ktorý má každú na chlapa, ktorý chce len jednu a nechce ju vidieť s nikým iným. Užila som si chvíle, keď robili rande vlog. Ale chýbala mi nejaká väčšia bodka na konci. Keď chcete milú oddychovku určite po nej siahnite.

Tejeja
28.07.2020 2 z 5

(SPOILER) Noo, tak tohle se nepovedlo. Milostné romány ze současnosti i minulosti patří k mému nejoblíbenějšímu čtení, zvlášť ty s erotickým nábojem. Ještě se mi nestalo, že by se mi nějaký vyloženě nelíbil, ale všechno je jednou poprvé :)

SPOILER: Margo i Owen mi byli od začátku až do konce knihy nesympatičtí, povrchní. Několikrát v knize zmiňují, jak byli na střední ,,rozjetí" ale teď už jsou dospělý, zodpovědní,...zejména Margo. Jenže v knize není popsán žádný jejich zodpovědný přístup, jen jak o tom mluví a přemýšlí. Také mi přišlo málo uvěřitelné, že se znají osm let a jsou kamarádi, ale zároveň se kolikrát zdá jako by se právě poznali: Margo přijde k němu do bytu a diví se jak to má pěkně zařízené, ona mu popisuje nějaký bar kousek od jejího domu, poprvé se setká s jeho otcem a vlastně jí i Owen o něm vypráví jako by se o něm nikdy předtím nebavili...

veveronka
24.07.2020 2 z 5

Moc se mi to nelíbilo,přišlo mi to zdlouhavé a nebavilo mě to

alzbeta4340
21.07.2020 3 z 5

Na jedno přečtení dobré, půjčila jsem si v knihovně, rychle přečetla a posílám dál. Owen i Margo mi byli sympatičtí, ale jiskření jsem mezi nimi nevnímala. Něco tomu chybělo.
V druhém plánu byla ale hezky popsaná náročná novinářská profese.

maryska09
20.07.2020 4 z 5

Žhavá letní kniha, nepřekvapí, neurazí.

Janiss_89
04.07.2020 3 z 5

Za mě teda trochu slabší kousek. Předešle dvě knihy od Hawkinse jsem četla a bavily mě. Ale tato byla takova nemastná neslaná, a přitom Owen měl takový potenciál být tím awww hrdinou.

Myška43
26.06.2020 5 z 5

Moje první kniha od autora a rozhodně ne poslední. Ano, není to nic světoborného, ale kniha je čtivá, postavy sympatické, děj s dobrým koncem. Pro odreagování se, skvělá oddychovka.

Ditules
22.06.2020 2 z 5

Vůbec jsem se nemohla začíst... Asi nesympatické postavy. :(

Kristy.Seb
20.06.2020 4 z 5

Všechny knihy od toho autora jsou téměř na jedno brdo. Zamilují se, zjistí, že spolu z nějakého důvodu být nemůžou a nakonec příběh nabere rychlý spád a už jsou spolu.
Do dlouhých deštivých a zimních večerů dobrá četba.

Jejunka
17.06.2020 5 z 5

První kniha od tohoto autora a musím říct že dobrý. Rychle se čte, má to spád, dynamiku. Nepřijde mi to povrchní na to jak je to tenká kniha. Jdu do další

lucie3944
12.06.2020 1 z 5

Pardon, ale mě to nebavilo ani na tak dlouho, abych to dočetla. Třeba se k tomu ještě někdy vrátím, ale v tuto chvíli ne.

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Na autorovi oceňuji, že se moc nepáře s žádnými zbytečnými zápletkami a jde hned na věc. Ale převratné jeho knížky opravdu nejsou. Tahle mě ze všech bavila nejméně.

Nikkinike87
26.05.2020 4 z 5

Owen pracuje se svou dlouholetou kamarádkou Margo u stejné společnosti. Oba si rozumí natolik, že ostatní přemýšlí, jestli ti dva spolu něco nemají. Na svatého Patricka si spolu vyjdou na drink, oba se dost opijí, poddají se vzájemné přitažlivosti a poruší tak pravidlo nevyspat se se svým kamarádem/kamarádkou. Ačkoliv se oba snaží, aby k tomu již znova nedošlo, jejich šéfka je zapojí do společného projektu - vlogu o seznamování a jak Owen tak Margo začnou žárlit na jejich partnery ze schůzek. Owen to na jedné ze schůzek nemůže vydržet, překvapí Margo na záchodcích, donutí ji, aby rande ukončila a zastavila se pak u něj v bytě. Margo ho poslechne, rande co nejdřív ukončí, přijde k Owenovi a čeká ji další vášnivá noc plná sexu. Chtě nechtě se oba oddají možnostem využití kamaráda/kamarádky s výhodami, ani jeden z nich si nepřipouští, že mezi nimi bude něco víc než sex, Owen není na dlouhodobý vztah a Margo to moc dobře ví, přes to se jeden do druhého opravdu zamilují.

Hodnotím jako velmi vtipně a povedeně napsaný erotický román, i když postrádám víc detailních erotických popisů, na které jsem od jiných autorů zvyklá. Palec nahoru za to, že tenhle román napsal muž. Příběh mne vtáhl a nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Vím čím to bude, prostě zbožňuju tyhle dominantní hlavní hrdimy, co donutí ženu poslechnout na slovo. Takže doporučuji jako oddechové čtení pro ty, kteří mají rádi "alfa samce", kteří dostanou to, po čem touží!

LucyBooks
26.05.2020 4 z 5

Od autora jsem kdysi rozečetla Lásku a tetování, ale nedočetla jsem ji, jelikož mě nechytla. I přesto, když jsem náhodou v knihovně narazila na Neprofesionála, tak se mi líbila, sice se příběh dal předpovídat, je to ale fajn odpočinková kniha na jeden večer. Postavy mi byly sympatické, což se mi většinou v takových knihách moc nestává.
Výtku mám asi jen k příliš uspěchanému konci, jinak spokojenost. Milá, lehká knížka do ruky, která neurazí, ale zas ani nedostane do kolen. Snad bych ani neřekla, že knihu psal muž.

NikolaSkop
24.05.2020 4 z 5

Během pár hodin jsem tuto knihu přečetla. A upřímně? mě se prostě líbila. :) Je to sice takova ta klasická oddechovka, ale proč ne?! :):)

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Taková příjemná oddechovka☺️

pro ženy erotika novináři televize

J. D. Hawkins
americká