Neplechy čerta Zbrklíka

V pekle se jednoho dne narodí čertík s nebesky modrýma očima, který dostane jméno Zbrklík. Kvůli jeho zbrklosti ho potkává jeden malér za druhým. Nedopatřením vytopí peklo, málem nechá shořet pekelné listiny. Nakonec Luciferovi dojde trpělivost a vyšle Zbrklíka do světa lidí, aby se své zbrklosti zbavil. Povede se mu to?

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436748/big_neplechy-certa-zbrklika-CC6-436748.jpg 4.929

Kniha Neplechy čerta Zbrklíka

xichtik

Krásne napsané příběhy s hezkými ilustracemi ...

Aknel26

Takové miloučké čtení. Zápletky jednotlivých příběhů jsou prostinké, Zbrklík něco vyvede nebo se k něčemu připlete, ale na poslední chvíli je katastrofa odvrácena. Ale menším dětem se knížka bude určitě líbit, tohoto pekla se rozhodně bát nemusejí. A ilustrace jsou kouzelné!

ronave

Knížka je krásně napsána a srozumitelná dětem všech věkových kategorii.
Příběhy jsou veselé a vtipné.
Ilustrace jsou nádherné.

zandu
22.10.2021

Krásné ilustrace i hezké příběhy. Dcera si Zbrklíka oblíbila :-)

Leny66
18.10.2021

Knížka nás pobavila,doporučuji

zdenaR
29.05.2021

Vtipně napsaná kniha o trampotách malého čertíka, doplněná hezkými ilustracemi.
Je vidět, že kniha opravdu byla testovaná na dětech, jak uvádí autorka.
Mým vnukům (6 a 3) se velmi líbí, četli jsme ji celý večer.
Doporučuji pro všechny děti, kteří mají rádi čertíky :-)))

Papimami
14.05.2021

Knihu jsem vybrala na základě doporučení na FB. Nádherné ilustrace a roztomilý příběh. Knihu doporučuji pro starší děti, co čtou sami.
Nás (2r) rozptylovaly ilustarce a příběhy jsou krátké, takže jsme ji měli rychle přečtenou.

Saela
20.04.2021

Rozhodně doporučuju a dle mého názoru by neměla chybět v žádné dětské knihovničce! Velice čtivá, příběhy dlouhé akorát a navíc nádherné ilustrace. Čteme s tříletou a furt chce přídavek. Příběhy jsou milé, poutavé, sem tam naberou spád, jinde zase trošku přibrzdí. A parádně se při čtení dají měnit hlasy a dělat intonace zvuku. U žádné další mi to tak dobře nejde, jako u téhle. Takže za mě a moji dceru rozhodně doporučuju :)