Nepláče, zpívá

Nepláče, zpívá https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/1257/bmid_neplace-zpiva-8O4-1257.jpg 3 23 3

Kniha o ženě, která vyčítá svému umírajícímu otci věci, které zasáhly a poznamenaly její život. Přesto, co jí její otec udělal, ale zjišťuje, že ho má pořád ráda.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Albatros (ČR)

Elle ne pleure pas, elle chante , 2002

Lenka4
21.03.2024 2 z 5

Studené, nehezké čtení, zahalené v oblacích cigaretového dýmu a neřešeného traumatu. Pokud se člověk necítí dost silný, aby řekl neřádovi pravdu do očí (v bdělém stavu), měl by ho vytěsnit z mysli a zcela se od něj odpoutat. Jinak si zbytečně dál ničí svůj život.

terka95
06.10.2015 4 z 5

Knížka, kterou přečtete během jednoho odpoledne. Seděl mi styl psaní, líbilo se mi, že kapitoly nebyly dlouhé. Zajímavá knížka, a i když si myslím, že se mi v paměti příliš dlouho nezůstane, hodnotím 4 hvězdičkami.

sarekaslukova
03.05.2014 4 z 5

Když jsem si přečetla o čem to tak je, uvažovala jsem jestli se mám do toho pustit. Nemám ráda lidi, kteří zanevřou nad svojí rodinou a ani lidi, kteří zneužívají děti. Přesto když jsem přečetla pár stránek nemohla jsem se už odtrhnout. Kniha byla velmi čtivě napsána a tak nějak jsem doufala, že to skončí tak jak to skončilo. Líbilo se mi jak byly rozděleny scény, kdy vyčítala otci a kdy jen byl popsán průběh.
Ale i přesto si nemyslím, že bych jí někdy chtěla číst znova, už je díky tomu hroznému tématu.

francouzská literatura znásilnění incest

Autorovy knížky