Neotvírat! Kouše!

Neotvírat! Kouše! https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415267/bmid_kouse-l5p-415267.jpg 4 90 27

Neotvírat! série

V Horním Suchopáru se téměř nic neděje. Nemo si myslí, že život v městečku je opravdu jedna velká nuda. Všichni jsou tu na sebe pořád hodní, pomáhají si a ještě k tomu je vedro a blíží se konec školního roku. Nemovi ale přijde poštou podivný balíček, na kterém je důrazně napsáno „Neotevírat!“ Nemo ho samozřejmě rozbalí ... Páni! Když tu podivnou zásilku otevře, stanou se tři věci: 1. Vyskočí z něj plyšová postavička, vypasený rytíř Yetti jménem Icy-Ice-Monsta. Zdá se, že je docela živý! 2. Venku sněží – uprostřed léta! 3. A Yetti bude velký. Dva a půl metru. Zatímco se městečko pomalu noří do sněhu a ledu, Nemo se začíná potit. Protože, jak se takový Yetti asi dá schovat? Nemo a jeho přátelé Béda a Otka mají co dělat, aby všechno zvládli. Podaří se jim to? Příběh tří přátel a velkého Yettiho zaujme napínavou zápletkou, spoustou dobrodružství a legrace. Vtipné vyprávění, ve kterém jde v prvé řadě o čas, pobaví i dospělé, třeba při čtení na doboru noc.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Drobek

Bitte nicht öffnen, Band 1: Bissig! , 2016

š.m.i.k
04.06.2020 5 z 5

Super to bylo. Je to zajímavé, originální, místy vtipné a má to spád. Děti nadšené, dala bych i víc *, kdyby to šlo. Musíme rozhodně jít do pokračování ;)

Charlie
02.06.2020 5 z 5

Přečtena za jedno odpoledne. I když mi už dávno není 11, bavilo mě to. Napínavý příběh do poslední stránky a navíc úžasné ilustrace. Jsem zvědavá na další díl.

daniel2010
31.05.2020 5 z 5

Kniha velmi dobrá,málo obrázku takže si to můžu představit.

Blážista29
13.04.2020 5 z 5

Mě se kniha líbila jak je podaná. Je to zajímavé téma Yetty. Hlavně konec se mi líbil.Také se my líbilo že v knížce bylo málo obrázků takže jsem si
mohl vytvořit představu o celém prostředí ve kterém se příběh
odehrává. Když to shrnu kniha se my líbila a dávám 11/10
už se těším až přečtu 2 díl. :)

Gustik5
29.01.2020 4 z 5

Konec knihy má opravdu hodně otevřená příslovečná vrata a ponechává řadu věcí neuzavřených. Neotvírat! Kouše! bych za sebe doporučil nejen dětem, ale i těm, kteří si chtějí odpočinout od něčeho náročnějšího a touží vrátit se tak trochu do dětství (Yettiho jménem Icy Ice Monsta bych - být ještě malý určitě jako hračku chtěl). Je to svižné a krásně ilustrované dobrodružné čtení, které mezi obdobně laděnými, fantastikou a tajemnem lehce prodchnutými bestsellery pro mladší čtenáře rozhodně nezapadne. Naopak. Potenciál má velký, snad se jej v dalších pokračováních podaří naplnit.

Majdalenka
04.10.2019

Mila pohadka pro deti. Nehodnotim protoze by to nebylo fer - je to urceno detem a tem se pribeh s krasnymi ilustracemi a originalni titulni stranou urcite bude libit.
Zda to oslovi dospelaka - nemyslim si.

Chensie
03.10.2019 5 z 5

Naprosto originálně pojaté téma yetti, které nadchne velké i malé čtenáře. Předčítala jsem pohádku synovi a neskutečně jsme se při dobrodružstvím s Icem bavili. Jeho si prostě zamilujete! Je naprosto neodolatelný. K celistvé představě dopomáhají také ilustrace, kterými autor potenciál knihy rozhodně podpořil. A tak vás čeká čtení, které nebude nudit ani vás, ani vaše naslouchající ratolesti. Díky krátkým kapitolám a většímu písmu je příběh vhodný také pro školáky, ať už jsou na prvním či druhém stupni. Užijte si čtení! :) Více v recenzi: