Neodolatelné síly

Neodolatelné síly https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4281/bmid_neodolatelne-sily-660b028f2e130.jpg 4 30 10

Steve a Meredika žijí již 14 let ve spokojeném manželství, plném lásky a porozumění, třebaže na sebe vzhledem ke svým náročným profesím mají velice málo času. Meredith dává přednost kariéře, Steve touží po dítěti, ale přesto je ochotný následovat Meredith do jejího nového působiště. Situace se komplikuje, neboť Steve v novém prostředí nemůže najít místo jako lékař, proto se vrací do New Yorku. Meredith se navíc sblíží se svým sympatickým šéfem, podnikatelem Callanem, a Steve tráví svůj volný čas s rozvedenou lékařkou Hanou. Podaří se Meredith a Stevovi překonat manželskou krizi anebo začnou hledat každý svojí vlastní cestu a žít život na vlastní pěst.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Irresistible Forces , 1999

Lucc93
22.07.2021 5 z 5

Moje první kniha od Steelové. Moc se mi do toho nechtělo, ale jsem spokojená. Zaujal mě příběh i styl psaní. Chvílemi to bylo zdlouhavé, hlavně na začátku mi přišlo, že se některé scény pořád dokola opakují. Nakonec jsem ale byla hodně zvědavá jak to všechno dopadne.

Antenka222
24.06.2020

Každý má jiný vkus. Pro mě bylo utrpení tuto knihu číst, příběh o ničem. Měla jsem chuť ji několikrát odložit, ale nakonec jsem dočetla, i když jsem dopředu věděla, jak to dopadne.

turecko76
12.09.2019 2 z 5

Od teto autorky spise prumer, az podprumer. Dost se to vleklo a kdyz se konecne neco zacalo dit, tak to skoncilo. Ale jako oddechovka se to urcit jednou precist da. Obecne mi ale na vsech knihach od teto autorky vadi, ze konec je vzdy moc uspechany.

blanka5960
11.09.2019 1 z 5

Tohle nesedlo, styl psaní, téma, zkrátka se mně to nelíbilo.

alnahu
26.05.2017 4 z 5

Steve a Meredith žijí v ideálním manželství ale právě pomalu a neznatelně je od sebe oddělují neviditelné síly. Ale jak jinak mohl tento příběh dopadnout ,když je Meredith denně ve styku s okouzlujícím sympaťákem Calanem. Kniha se četla dobře.

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Kniha se krásně četla....vřele doporučuji :-)

Pavouček2
01.09.2016 2 z 5

No, vážně to bylo moc předokonalý.

hruskovalucie93
10.08.2016 5 z 5

kika 13
30.10.2012 3 z 5

Pohodové čtení pro zimní večery.

mariva
16.08.2012 3 z 5

Klasická Steelová - ideální lidé, ideální manželství, které ale nevydrží odloučení a tak oba nacházejí nové ideální partnery a začínají nový život.

Danielle Steel
americká, 1947