Neobyčejný život

Autobiograficky laděná knížka o životě tráveném na Slovensku, kde byly přece jenom jiné poměry než u nás. Po dětství a mládí přichází část věnovaná životu za okupace, kdy se autorka rozhodla, že nebude nosit hvězdu...

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35342/neobycejny-zivot-4zy-35342.jpg 4.510
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Jaroslava Poberová

Kniha Neobyčejný život

Katka2382

Není to špatná kniha,ale přišlo mi že byla psaná tak nějak odtažitě,neosobně,bez emocí.Jakoby paní Magdalena psala o životě někoho jiného a ne o sobě.Také mi chybělo že už nepsala nic o svém životě dál,alespoň zkráceně.

Baja333
26.03.2020

Prví 3 kapitoly mě kniha moc nebrala, ale potom jsem se od ní nemohla odtrhnout a přečetla jedním dechem. Otevřeně popsané zážitky a hlavně detailně popsané pocity ze života během války. Kniha mě nenuceně vtáhla do té doby.

Renatecka
24.02.2019

Úžasné, skvělé, perfektní. Přečetla jsem ji během pár hodin. Hodně zajímavá kniha, doporučuji.

LuckyZ
01.03.2017

Kniha o životě za 2.světové války převážně na Slovensku od přímého účastníka, paní, která měla potřebu sepsat své svědectví jako důkaz proti tvrzení , že žádný holocaust nebyl. Někteří zde remcali, že styl psaní je nicmoc, ale neuvědomují si, že paní je laik spisovatel, který začal psát až po 80.roku svého věku. Můžeme být rádi, že paní si tolik věcí pamatovala a dokázala sepsat do knihy. Ode mě má velký obdiv.