Není úniku

Studentka Darby Thorneová cestuje za svou nemocnou matkou. Kvůli sněhové bouři uvízne na dálnici uprostřed ničeho a je nucena strávit noc na odpočívadle se čtyřmi úplně cizími lidmi. Při hledání mobilního signálu si všimne ruky malé holčičky, která je zamčená v jednom ze zaparkovaných vozů. Bez spojení a bez jakékoli možnosti se odtamtud dostat musí Darby přijít na to, kdo z jejích neznámých společníků je dívčiným únoscem… Není úniku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst. Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, dokud nezjistíte, jak to dopadne!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383307/neni-uniku-8hO-383307.jpg 3.9682
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

No Exit (2017)

Kniha Není úniku

Cometka
dnes

Pecka! Poslední dobou jsem snad lepší krimi ještě nečetla. Propracované postavy a docela překvapivé zvraty a ten konec... Super a rozhodně doporučuju!

JessyPitt
předevčírem

Já půjdu asi proti proudu. Me kniha nezaujala. Nebyla špatně psaná ale po celou dobu padalo napětí, nahoru a dolu. Neudržela me v napětí po celou dobu. A ten konec byl tedy dost záhadný.. hlavní hrdinka toho přežila skoro víc než agent 007????.

Acquenta
předevčírem

Takový jeden napínavý příběh o ,, andělu strážném.." ...bylo to opravdu dobré....Darby jsem milovala...a konec mě skoro rozbrečel..

Brambu

Tak tohle byla jízda. Parádní kniha, ve které si s námi autor pěkně pohrává a napíná nás až do konce. Je to velmi dobře vystavěný příběh, který člověka úplně pohltí. Chvílemi to vypadá hodně beznadějně, ale hlavní hrdinka není žádný strašpatel a tak se za žádnou cenu nevzdává a bojuje ze všech sil. Autor dokáže být krutý a nebojí se násilí, ovšem do příběhu to skvěle zapadá. A ten závěr ten byl naprosto bravůrní. Tleskám!

janina66

Jedním slovem super. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

domihruzkova

Wow!!! Za mě perfektní, postupné odhalování charakteru postav, příběh a ten konec!

Siege03

Moje prvni knizka od tohoto autora,libila se,ctiva,ale trosku mi vadily myslenkove pochody postav,proto ctyri hvezdicky.Zaver prekvapil

kvádr

Strhující ano. Autor má ale dost fantazie a asi rád kouká na americké verze akčních filmů. Šlo by to i bez toho...

sněhová bouře thrillery pro ženy únosy dětí

Taylor Adams

Taylor Adams