Není škola jako škola

Není škola jako škola https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118219/bmid_neni-skola-jako-skola-118219.jpg 4 28 6

Viděli jste někdy, že by si škola došla domů pro žáka, který zaspal? Nebo třeba žáka, který je tak veliký, že se nevejde do třídy? Tak o tom, a ještě o spoustě dalších podivuhodných událostí, se dočtete v našem vyprávění, které doprovázejí veselé obrázky Heleny Zmatlíkové.

Literatura slovenská Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Artur

Nie je škola ako škola , 1974

simca9342
02.03.2023 5 z 5

Pěkný příběh, který si podle obálky vybavuji, že jsem ho stihla přečíst na SPC :) Jak by to asi vypadalo kdyby si škola chodila pro své nepořádné a hlavně líné žáky? Podle mě by to bylo dobré i když trochu přitažené za vlasy jak se říká. Spoustu dalších vtipných situací , co nemůžete zažít v opravdové škole v malé, ale úsměvné knize :)

sgjoli
06.01.2021 5 z 5

Toto je moje oblíbená knížka z dětství. Zábavné příběhy s neobvyklou pointou a ještě obohacené o krásné ilustrace paní Zmatlíkové - to je prostě paráda.
Nejsou to úplně obvyklé pohádky, kniha je v tomto hodně originální a snad i proto umí zaujmout. Určitě doporučuji, dětem by se to mohlo líbit. I jako dospělá i tuhle knihu někdy ráda jen tak prolistuju.
Je to hravé a zábavné čtení. No a ty zmíněné ilustrace jsou třešinka na dortu.

Laurinka1000
31.12.2020 5 z 5

MOc se mi líbila.

m.zirhut
16.10.2020 3 z 5

Úroveň příběhů je silně nevyrovnaná. Některé byly vyloženě nudné (například Vtipálci nebo Rádovidímka). Některé ale byly opravdu povedené (například Potřeštěné zhouby nebo Papírová zem).

Lucissia
30.06.2020 4 z 5

Dostal syn jako upomínku na školku a už máme přečteno. Ne všechny pohádky se mi při předčítání líbily a něco ani dětem, nicméně ilustrace paní Zmatlíkové to zachránily. Sice už asi po knížce znovu nesáhnu, ale jsem ráda, že jsme ji spolu přečetli. :-)

iiiccc
06.09.2019 3 z 5

Některé příběhy mě bavily, jiné ne. Doporučuji pro žáky 2. třídy.

příběhy pro děti

Kniha Není škola jako škola je v