Není co ztratit, fuk bublifuk

Není co ztratit, fuk bublifuk https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225139/mid_neni-co-ztratit-fuk-bublifuk-225139.jpg 4 18 8

Lehce i vesele o jiném pohledu na život a smrt, než jsme v naší kultuře zvyklí. O vyrovnání se s odchodem našich nejbližších. O cestě k sobě a možných proměnách. Nejen pro dcery, maminky a babičky.

puwan
puwan
16.04.2023 5 z 5

Krásné, lidské a laskavé počtení.

EL.ZA
EL.ZA
25.03.2020 4 z 5

Milá Hanka Poltikovičová! Krásný člověk a její knížka je balzám na duši, zvláště pro toho, kdo se vyrovnává se smutky života. Silné poselství a literární stránka tu vůbec není důležitá. Děkuji :-)

samalka
samalka
05.02.2018 5 z 5

Povznášející, krásně čtivá a moudrá. Děkuji, milá Hanko!

danazeskolky
danazeskolky
20.06.2017 3 z 5

Mám slabost pro Korálky v pupíku, Pomerančová vůně mě moc nenadchla a u této knihy je to takové všelijaké.. Příběh zajímavý, duchovní poselství je také silné (i když místy jsem byla trochu na rozpacích), ale po literární stránce musím nerada přiznat, že dialogy paní spisovatelce moc nejdou. Ještě tak mezi kolegyněmi, ale ty rozhovory s matkou! Na mě moc zdrobnělin a naivních otázek. Myslím si, že to zbytečně ubralo hvězdičky. Hodně chválím fotografie:-)

jeníček
jeníček
06.02.2017 5 z 5

Výborná knížka o životě a smrti.Opravdu doporučuji,je to silný příběh.

bramburek
bramburek
02.12.2015

Opět moc krásná laskavá kniha ze života od mé nejoblíbenější spisovatelky Hanky Poltikovičové.

magnolia
magnolia
04.04.2015 3 z 5

Knížka byla hodně zvláštní, protože její hlavní hrdinka je taky taková. Nedostávají se mi slova, kterými bych toto čtení popsala, i když příběh tam je (a ten mě bavil). Toho duchovna je tam místy až dost a tak jsem občas přeskakovala. Ale některé myšlenky byly zajímavé a některé situace se mi také líbily.

Peace
Peace
25.12.2014 5 z 5

"Ocitli jsme se ve hře, kde všechno záleží na našem postoji, kterým si vytváříme naši skutečnost. Jak se na věci díváš, jak je pojímáš, takový máš život. Takový je svět, ve kterém žiješ."

Moc hezká kniha. Od této autorky jsem vlastně ani nic jiného nečekala ;o)
Mé milované "Korálky" to sice nepředčilo, ale i tak jde o knihu, ve které je spousta nádherných myšlenek prolínající moc hezký životní příběh, jenž se v různých obměnách děje každému z nás.

zdraví životní styl

1998  79%Korálky v pupíku
2002  91%Pomerančová vůně chce tančit
2014  82%Není co ztratit, fuk bublifuk
2005  87%Čarovná šeptání
2005  0%Horké noci egyptské

Kniha Není co ztratit, fuk bublifuk je v