Nenechte se zabít cukrem

Nenechte se zabít cukrem https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494627/bmid_nenechte-se-zabit-cukrem-YMi-494627.jpg 3 4 2

Oblíbená autorka Jarmila Mandžuková přichází s novou knížkou, ve které se věnuje životu bez cukru. V úvodních kapitolách přináší rady, jak omezit spotřebu cukru, jak zdravě mlsat a čím zdravěji sladit. Snadno vás přesvědčí, že i život bez cukru může být sladký. Alternativních a zdravějších druhů cukru je v nabídce obchodů se zdravou výživou celá řada. Náhradou cukru mohou být i a přírodní sladidla, zejména čerstvé a sušené ovoce. Druhá část knihy přináší autorkou vyzkoušené, jednoduché a lákavé recepty, které nám pomohou proplout všemi úskalími života bez cukru a naučí nás zahnat chuť na sladké.... celý text

knihovna1
05.09.2022 3 z 5

Přehledná kniha o cukru. Nic nového. Možná pro mladé nebo pro vůbec nepolíbené lidi. Knížka je ale hezká. Vkusná obálka a milé ilustrace vevnitř. Recepty inspirativní a velmi chutné. Po odborné stránce nemohu nic vytknout. Knih o cukru už vyšlo hodně, tak proč by tato autorka ji taky nevydala.

tereza1198
26.05.2022 2 z 5

Kniha je krásná. Moc hezké zpracování. Pokud jde o informace, tak nic nového. Není tam nic, co by se nedalo vyhledat za dvě minutky na internetu. Tady je to všechno pohromadě i s recepty. Ale recepty typu ovoce nakrájejte, oslaďte stévií a přimíchejte bílý jogurt jsou spíše k pousmání (jsou tam i obsáhlejší recepty, ale i pár takových jednoduchých).