Nemrtvá spravedlnost

Nemrtvá spravedlnost https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41118/nemrtva-spravedlnost-41118.jpg 5 34 5

Mocné armády se připravují k boji. Z hor sestupují hordy skřetů a kostlivců. Nastal čas války… Pod Tvým velením se nacházejí tisíce bojovníků, armáda, pomocí které hodláš nastolit v západních provinciích Impéria nový řád. Dlouhá a trnitá cesta si vyžádá mnoho obětí. Na válečném poli můžeš mnoho získat, nebo všechno ztratit. Vše záleží už jen na Tobě. Válka začala a není cesty zpět.... celý text

cziss
11.10.2020 5 z 5

Vynikající gamebook, hrajete za nekromanta a bojujete skrze své armády. Už jsem toho hrál dost, ale toto je unikát. Doporučuji několikrát důkladně pročíst pravidla před hrou, bude to potřeba. Dostat se k cíli není vůbec jednoduché. Herní doba je v porovnání s jinými GB ze série mnohem delší, protože viceméně projdete celou knížku. Je to prostě super.

Kamba
24.09.2020 4 z 5

Můj oblíbený gamebook. V mnoha ohledech jiný, než ostatní. Hrajete z pohledu těch "zlých", místo tradičního putování jedné postavy jste velitelem velké armády, herní svět je polootevřený (musíte projít místo A i B, ale můžete si vybrat pořadí). Gamebook, který opakuji velice často a rád.
Hvězdu dolů dávám za závěr, který obsahuje sérii velkých bitev za sebou a už je to vlastně "jenom" maraton v házení kostek.

Bruka
11.07.2017 5 z 5

Megamocmocální hra. Docela tězká a některý špatný rozhodnutí vám domrví i dvouhodinovej postup, ale nesmíme zapomenout, že ta kniha je ještě z časů, kdy RPGčka nehráli malí ufňukaní buzíčci s všeřešící mamčinou kreditkou :)

Cryptkeeper
06.08.2015 5 z 5

Legenda všech legend,co k tomu říct.
Kdo hrál,pochopí:)

yank3e
20.01.2013 5 z 5

Čtvrtý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin. Herní mechanismy se mění v průběhu gamebooku, což je docela neobvyklé a zajímavé řešení.
Gamebooky v této sérii na sebe nepřímo navazují, spíše se odehrávají ve stejném světě. V některých knihách si zahrajete za stejné postavy, navštívíte stejná místa, nebo jsou zmíněny události z předchozích dílů.

gamebooky

Zbyněk Dach