Nemravní padouši a hrdinové

Nemravní padouši a hrdinové https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33624/bmid_nemravni-padousi-a-hrdinove-erg-33624.png 2 14 4

Pokus o erotiku a humor na základě doplnění známých literárních, filmových a hojně čtených příběhů dřívější doby i naší současnosti. Autorka vybrala 13 příběhů a ke každému z nich přidává erotický podtext, zejména pokud se týče hlavních postav. Jsou to: Harry Potter, Dracula, Indiana Jones, postavy Matrixu, James Bond, McClain, postavy Hvězdné brány, matka z románu Svět podle Garpa, postavy z filmů Krotitelé duchů, Pán prstenů, Shrek, Haškův Švejk a na závěr postavy z Hvězdných válek.... celý text

Humor , Literatura česká

Vydáno: , XYZ (ČR)

Ryorka
28.02.2023 odpad!

no, nejenže to bylo obsahově trapné, tak má nerdovská dušička prostě křičí, že na ikony se nesahá.

DuncanIdaho
30.12.2016 3 z 5

Některé příběhy jsou slabší, ala jiné docela dobré. Erotika je tu na přiměřené úrovni a je to místy i vtipné.

Jimys
13.11.2014 1 z 5

Upřímně řečeno ... nic moc. Na to co se tam dá zahrnout a jaký to má potenciál to bylo značně odfláknuté. Myslím, že amatérští autoři erotických povídek na internetu jsou často mnohem více vtipní i čtiví. Pro mě byla zajímavá jen povídka o Drákulovi.

Bytost na cestě
18.01.2012 3 z 5

Humorněji a erotičtěji nabití hrdinové :-)

sex humor erotika pohádky pro dospělé

Kniha Nemravní padouši a hrdinové je v