Nemožná holka

Nemožná holka https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70550/nemozna-holka-70550.jpg 4 74 11

Gábina nedopatřením, "zásluhou" hloupé kamarádky zjistí, že do rodiny, ve které vyrůstá, vlastně nepatří. Je jí patnáct a tak teď všechno musí jít stranou. Pro ni je nejdůležitější vědět, kdo jsou její "praví" rodiče. Když to opravdu zjistí, je to pro ni rána, ale pomůže jí to uvědomit si, že doopravdy patří tam, kde ji vychovali, kde se cítí doma a kde ji mají rádi.... celý text

Nofar197
Nofar197
23.11.2022

Kdybych byla na místě Gabriely, asi bych se svých adoptivních rodičů rovnou zeptala. Kdyby to udělala místo pátrání na vlastní pěst, ušetřila by si velké zklamání. Knížku jsem četla v osmé třídě a dodnes je mi hrozně při vzpomince, jak nepříjemným způsobem se o své adopci dověděla.

Monike
Monike
11.07.2022 5 z 5

Hezky psane, pekne se cetlo.

georginaa
georginaa
13.07.2020 4 z 5

Každý hledá to své místo, pokud se ocitne někde na životním rozcestí. Někdy je ale lepší v minulosti nehrabat a najít to dobré v přítomnosti pro lepší budoucnost. S minulostí stejně nejde již nic udělat, než pochopit a jít dál.

VenuseV
VenuseV
06.05.2020 5 z 5

Četla jsem to už dávno, ale stále to mám v paměti jako úžasný příběh.

Doubravka1975
Doubravka1975
16.04.2020 5 z 5

Příběh jedné nemožné holky, který jsem četla snad ještě na základce. A ujistil mě v tom, že pokud já bych snad zjistila, že jsem adoptovaná, tak nikdy nepátrám po své minulosti, i kdyby mě zajímala a lákala sebevíc....

JancaMia
JancaMia
10.01.2020 5 z 5

krásné smutné čtení

SSTknihy
SSTknihy
19.07.2018 3 z 5

Čtivě napsaný příběh patnáctileté Gábiny, která se náhodou dozví, že ji její rodiče adoptovali. Dosavadní život se jí tak obrátí naruby a bude třeba ujít pořádný kus cesty, než si přizná, že se chovala hloupě a nedospěle, prostě jako nemožná holka.

niki-chan
niki-chan
17.08.2016 4 z 5

Náhodou objevená v knihovně a jsem za tu náhodu vděčná. Popsání a přiblížení problému dospívající dívky, plus velká čtivost jsou přednosti příběhu

Marčullkas
Marčullkas
26.02.2014 3 z 5

knížku jsem četla jako dítko a moc se mi líbila.

kika 13
kika 13
14.01.2013 3 z 5

Čtivá knížka.Mám ji doma.

Kituna
Kituna
18.02.2012 4 z 5

poutavy a skvely pribeh ..