Sestřičky a jejich tajná přání

Sestřičky a jejich tajná přání https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435507/bmid_sestricky-a-jejich-tajna-prani-BH5-435507.png 5 202 70

Nemocnice Nightingale série

Blíží se Vánoce 1938 a každý v nemocnici Nightingale má své tajné přání. Sestra Wallaceová doufá, že již neprožije žádnou další válku, která by jí odvedla jejího snoubence. S dopadajícími bombami jí však naděje postupně opouští. Helen Dawsonová touží po smrti svého milovaného manžela Charlieho znovu najít štěstí. Přinese jí ho tajemný cizinec? Vrchní sestra Kathleen Foxová se snaží mezi svými sestrami udržet morálku, protože to vypadá, že nemocnice bude v nejbližších dnech evakuovaná. Zatímco se všichni strachují o budoucnost Nightingale, Kathleen má obavy především o tu svou. Celá země se připravuje na válku a jedno je jisté – o příštích Vánocích už nic nebude tak jako dřív.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Historické romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

A Nightingale Christmas Wish , 2014

martinaandulka
martinaandulka
19.06.2021 5 z 5

Opět jsem nadšená a moc se mi pokračování líbí, není to červená knihovna je to život.

tittanie
tittanie
18.06.2021 5 z 5

Jsem z této série úplně nadšená. Už se těším na další díl. Série je čtivá a s dalšími díly neklesá mé nadšení. No škoda, že už bude jenom jeden. Přijde mi, že čím více mě kniha baví, tím méně o ní napíšu :(

EvikU.
EvikU.
18.06.2021 5 z 5

Další zajímavé osudy sestřiček Helen, Dory, Effie a jiných. Moc se mi kniha líbila. Franie mi bylo líto. Tahle série je opravdu moc povedená. Je to oddychovka, ale děsně čtivá. Nedočkavě vyhlížím další díl. :-). Rozhodně doporučuji.

alnahu
alnahu
17.06.2021 4 z 5

Tentokrát odpočinkové téma u dalšího dílu sestřiček .Tentokrát na téma vánoc s nádechem válečného románu.

Tejeja
Tejeja
08.06.2021 5 z 5

Hodnocení tohoto dílu bych shrnula do přání: už aby vyšel další

pavla67
pavla67
28.05.2021 5 z 5

Precetla jsem vsech 5 dilu, vsechny byly pekne, cetla jsem to jednim dechem a ted cekat az do listopadu nez vyjde sesty dil.Cela ta serie ma 9 nebo 10 dilu bylo by fajn kdyby byly v prodeji ty dalsi dily,muzem jenom doufat.Doporucuji tem kdo ma rad romantiku

zdenaR
zdenaR
18.05.2021 5 z 5

Velmi čtivá kniha, mám ráda ságy, takže spokojenost se všemi pěti díly.
Teď už jen čekám na poslední, jsem zvědavá :-)))

malýčtenář
malýčtenář
12.05.2021 5 z 5

Opět kniha nezklamala. Setkáváme se se známými sestřička I s novými hrdiny. Knihu jsem přečetla opět jedním dechem. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Už teď se těším na další pokračování tohoto úžasného díla.

Toňula
Toňula
12.04.2021 4 z 5

Stejně jako předchozí díly milá, čtivá a opět lidská knížka se sympatickými hrdinkami,které se kromě milostných problémů potýkají i s počínající válkou.

Ála1968
Ála1968
04.04.2021 5 z 5

Zase opět skvělé.Všech 5 dílů bylo nádherných a už se těším na další.Jak se sestřičkám asi povede ve válce?Doufám,že nebudeme muset dlouho čekat na další knihu.

vsechnonebonic
vsechnonebonic
24.03.2021 5 z 5

K autorce a jejím Sestřičkám jsem se dostala úplně náhodou, ale již první díl mě dostal, takže teď jsem netrpělivá čtenářka, která číhá na každý nový díl. Krásný příběh, který mne dostal. Jakmile začnu číst, nedokážu přestat, dokud se nedostanu na poslední stránku, a to o sobě tvrdím, že běžně knihy a filmy z lékařského protředí opravdu nevyhledávám. Tahle kniha je vyjímkou :-).

pch1976
pch1976
19.03.2021 3 z 5

Taková pěkná pohádka

Zuzulinka
Zuzulinka
07.03.2021 5 z 5

Nádherná kniha! Čtivá, nepředvídatelná, lidská i zamilovaná. Četla jsem všechny čtyři předchozí díly a na pětku jsem se moc těšila!! Nezklamala mne!! Doporučuji!!

AndreaP.
AndreaP.
02.03.2021 5 z 5

I další díl prostě nezklamal. Je to kniha, která hladí po duši,

sabca
sabca
01.03.2021 5 z 5

Tak ani tento díl nezklamal. Příběhy sestřiček z nemocnice Nightingale jsou stále zajímavější. Blíží se začátek světové války. Rozuzlení se dozvíme až v dalším díle Sestřičky a zuřící válku a už se moc těším. Tuto serii doporučuji k přečtení. Určitě stojí za to

Miro67
Miro67
25.02.2021 5 z 5

... "dobrá samota je lepší, než život s nesprávným člověkem"...

Již popáté úžasný čtenářský zážitek. Poznáváme více nové studentky ze 4.dílu,poodkryl se i osud starších staničních sester. No a pro mne hlavní, na scénu se vrátila i má nejoblíbenější Helen, která si zaslouží potkat znovu štěstí. Po zavření knihy si mohu jen přát, aby všichni prošli válečnou vřavou živí a pokud možno i zdrávi.

ikul
ikul
21.02.2021 5 z 5

Moc jsem se těšila na vydání dalšího dílu a opět mě nezklamal. Miluji tuhle sérii a až vyjde poslední díl, tak si to znovu přečtu, abych tu nit neměla zpřetrhanou jako dosud. Jeden díl- jeden rok. A kdo si to má pamatovat:-)

zdehan
zdehan
18.02.2021 5 z 5

Pěkná kniha už se těším na další díl.

Komjin
Komjin
17.02.2021 5 z 5

Určitě by se našly věci, které by se daly tékhle sérii vytknout, ale já ji mám prostě hrozně ráda a ani tento nový díl není výjimkou. Většina postav je hrozně sympatická a člověk jim fandí od začátku až do konce, a tak to má podle mě být.

chrudas
chrudas
16.02.2021 5 z 5

Krásný příběh, až mi bylo líto, že je konec. Těším se na další pokračování.

lékařské prostředí zdravotní sestry

2017  86%Sestřičky
2018  90%Sestřičky v nesnázích
2021  92%Sestřičky a jejich tajná přání
2019  93%Sestřičky na příjmu
2019  93%Sestřičky ve víru osudu

Kniha Sestřičky a jejich tajná přání je v