Nemilosrdný král

Nemilosrdný král https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/bmid_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4 861 167

Mount Trilogy série

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless King , 2017

0197
21.08.2021 5 z 5

Když jsem knihu uviděla v edičním plánu ke konci roku, říkala jsem si, že asi tuto trilogii vynechám. Když pak vyšla a četla jsem recenze, nějako jsem zbystřila a když vyšel druhý díl, bylo jasné že tuto sérii nutně potřebuji :-). Díky bohu, vyšla celá série v prvním poletí a jakmile vyšel poslední díl hned jsem se toho pustila.

Přečteno během jednoho dne (což se mi zatím stalo jen u dvou), tak že si myslím, že to mluví samo za sebe.

Inteligentní, dominantní, nemilosrdný hlavní hrdina, který vládne podsvětí a občas někoho zabije :-). Tvrdohlavá hlavní hrdinka, co se nenechá jen tak zastrašit a vede rodinnou firmu na výrobu whisky.

Vůbec mi nevadilo, že z pohledu Mounta nebylo více kapitol, díky tomu bylo vše okolo něj záhadnější. Bylo to žhavé, čtivé, plné sexuálního napětí a nenávisti. Žádná sladká romanťárna. Doporučuji. Buď vás to chytne a poběžíte si koupit další díl nebo ne.

nikca3882
10.08.2021 5 z 5

Těšila jsem se, až se k této knize dostanu. Nezklamala mě :). Teď už jen rychle sehnat další díly :D

Laf
01.08.2021 5 z 5

Kniha mne poměrně rychle chytla a jen tak nepustila. Děj utíká rychle a pořád se něco děje. Až na ten otevřený konec. Takže je dobré mít všechny díly najednou než se člověk dá do téhle série :)

NikolaSkop
30.07.2021 4 z 5

Oddechovka. Kniha je celkove docela poutava ale necekejta zadnej oslnujici pribeh. Je to spis takova ta klasika. To ale neznamena ze by kniha nestala za precteni. Ja urcite doporucuji :)

luccys194
26.07.2021 3 z 5

Od této knihy jsem čekala asi víc... miluju knihy tohoto žánru, jen jsem se nemohla pořád začíst. Nakonec v půli se to zlomilo a kniha mě chytla.
Erotické scény jsou pěkně žhavé. Co si budeme, každá z nás by takového Mounta brala všema deseti... až na pár výjimek.
A konec Vás donutí sakra pokračovat ve čtení dalších dílů! :D

Nikyna8
24.07.2021 5 z 5

Libila se mi, četla se rychle. Jsem ráda že jsem počkala až vyjdou všechny tři díly. Láska, krutost napětí sex dominatnost...Otevírám druhý díl.

Nuttelka
22.07.2021 4 z 5

Že bych si z toho sedla za zadek, to úplně říct nemůžu. Ale jako sexuální scény jsou žhavé, to zase ano :-) Jen jsem už asi těch erotických knih přehlcená a jen tak mě už nic nevyvede z míry. A teda úplně se mi kroutí prsty u nohou u slova "číča", to jako vážně?!
Lachlan se chová tak, jak se od takového člověka dá očekávat, stejně tak jako Keira, i když to "jakože" nechce, užívá si to :-) Jak jinak.
A ten konec? Asi jsem ho předpokládala, takže jdu samozřejmě hned na další díl. Snad se vývoj nebude zhoršovat a bude mě to bavit.

Knihomolka97
19.07.2021 5 z 5

Já věděla, proč mám počkat, až vyjdou všechny díly. :D Tohle byla jízda! Knížka plná vášně, nenávisti, moci, žádná pohádka, žádná romanťárna.
Keira se mi moc líbila, odvážná, vzdorovitá, úžasná žena, které jsem od začátku fandila.
Mount...Lachlan neboli Lachtan ( :D ), byl prostěě nemilosrdný král, přesně jak napovídá název. Majetnický, dominantní, arogantní, sexy parchant, ale já ho žeru!! No co, o těchto "bad" chlapech prostě chcete číst. :P
Upřímně jsem čekala víc sexu, ale vynahradily to jiné scény. Atmosféra sexuálního napětí by se dala krájet.
Vyprávěno bylo hlavně z pohledu Keiry, ale jsem jsem hrozně ráda alespoň za pár částí z pohledu Mounta. :)
Na konci jsem prožila dva mírné šoky a jsem ráda že jsem u sebe měla druhý díl, do kterého jsem se musela hned pustit. :D
Škoda, že jsou knihy krátké, klidně by mohly být delší.

lihate
14.07.2021 5 z 5

Ty kráso, co to je, ten konec? Celou dobu jsem napjatá, nevím jestli jsem čekala, že se k ní bude Mount chovat hůř a nebo se k ní choval vážně hnusně. Každopádně jsem rozpolcená a nějak nevím, co si myslet, což se mi u knih často neděje. Keira má tedy tolik kuráže a odvahy, že občas nechápu, kde se to v ní bere, ale šíleně ji fandím. Jen si občas říkám, jestli to není až moc, že nemůže vůbec nic a je dost bezmocná. Mount je arogantní, podělanej parchant. To je fakt, který mi prostě nejde vyvrátit. Ale nějakým zvráceným způsobem na mě působí jako na Keiru, i přesto, že mě neuvěřitelně sere a deptá. Ta kniha je celkem ostrá, žhavá, vzrušující, nebezpečná, dráždivá a vášnivá. Ale neuvěřitelně čtivá a zkrátka musíte vědět, co se stane dál.

oresvo
09.07.2021 5 z 5

Tak tohle mě bavilo. Sice mi to připomínalo KINGA od jiné autorky a 50 odstínů šedi ale i tak to bylo super čtení. Slupla jsem všechny 3 díly za sebou během 2 dnů.
Keira je ze začátku nezkušené. I když má v sobě oheň , impulz raději to v sobě dusí. Ale pod správným vedením se z ní stává pěkná dračice

Lofda
09.07.2021 4 z 5

Další nereálná pohádka..?!? Ale když ono se to čte vlastně samo ;-) Šokující závěr? No, tak nějak mě to napadlo hned na samém začátku.. To nic nemění na tom, že jdu hned na další díl. Mmch. jsem ráda, že jsem si počkala na celou sérii. Tyhle useknuté konce opravdu nemám ráda!

petulkapeta
09.07.2021 4 z 5

Tak to byla jizda,velmi ctive a myslím že vše není takové jak se na první pohled zdá...

TerezaMondeková
30.06.2021 5 z 5

Zatraceně! Pikantní, vzrušující, nebezpečné, poutavé... od knihy jsem se prostě nedokázala odtrhnout. Mám ráda knihy, kde je prostředí mafie, nebezpečí, vzrušení a akce. Z knihy jsem nadšená!
Erotické scény byly pikantní, výborně vymyšlené, skvěle popsané. A na konci knihy... byla jsem v naprostém šoku. Líbí se mi, že je kniha psaná z pohledu obou hlavních hrdinů, ale přišlo mi, že z pohledu hlavního hrdiny to bylo méně a trochu strohé. Byla bych radši, kdyby byly kapitoly delší, obsáhlejší. Jsem ráda, že jsem si sérii nechala na dobu, kdy už budou vydány všechny tři díly, protože tak nebudu muset čekat. Hned jdu na další díl.
Keira byla skvělá. Líbilo se mi, že se jen tak nedala, nebyla jako nějaká poslušná ovečka. Vzdorovala, porušovala pravidla, nic si nenechala líbit.
Hlavní hrdina... to je chlap, kterého by chtěla každá žena. Alfa samec, bohatý, dominantní, majetnický, ale zároveň starostlivý a milující. Přišlo mi, že na své okolí se snaží vypadat nemilosrdně a bezcitně, ale když byl s hlavní hrdinkou, tak byl jemnější, starostlivý, ohleduplný. Bože... já chci taky takového chlapa! Ale upřímně... jméno hlavního hrdiny se mi nelíbí. Mě to přijde jako lachtan.

Knihajeradost
29.06.2021 4 z 5

Vůbec jsem nevěděla, co od knihy očekávat. Je velmi krátká, přečtenou jsem ji měla za jeden večer, což znamená, že mě fakt chytla. Rozjezd byl sice trochu delší, až jsem se přistihla, že jsem si přála, aby už velký boss přišel na scénu a potom jsem se nestačila divit. Není to klasický příběh o lásce. Keira Lachlana nenávidí, snaží se mu vzdorovat. Je to tedy spíše o nenávisti a vášni. Konec první části je šokující, takže jestli vás kniha zaujme, budete nutně potřebovat její pokračování.

DanSha
28.06.2021 5 z 5

Prostě fenomenální. Knihy jsem si neodmyslitelně spojila s písní od Seafret - Be My Queen. Tenhle temný vášnivý příběh ve vás prostě něco vznítí :). Rozhodně bude patřit mezi mé oblíbené kousky.

Šárka88
28.06.2021 5 z 5

Potřebovala jsem nějakou oddychovku od thrillerů, které čtu. A tohle mi vážně sedlo, přečteno jedním dechem a těším se na další dva díly. Mohu doporučit, kámoška Keiry Magnolia mě neskutečně baví.

Blanka29
24.06.2021 3 z 5

Mame tu dalsi knihu, ktera ma osvedcene tema - vzdorujici zena a mafian. Proto teto knize nechybi napeti, spousta sexu, vzdor a dominance. Pribeh ma spad a velmi dobre se cetla.
Jen tak mimochodem, ma velmi dobry vkus na zenske obleceni :)

Mája873
16.06.2021 4 z 5

Krásná knížka o lásce a whisky.... Hlavní hrdinka Kiera bojuje za rodinnou palírnu, proti obávanému a zámožnému muži, který jak se ukáže má velmi pohnutou minulost...knížku jsem zhltla během pár hodin, no a koupě dalšího dílu byla jasná :-)

Ellenie
15.06.2021 1 z 5

Na tejto knihe je najlepšia asi len ta obálka :-D Inak nuda, nuda, nuda...

Gabriela143
14.06.2021 2 z 5

Za mňa nie.. Ona sa stále opakuje, on je asi magor. Až posledná veta ma trošku prebrala, inak sa tam nič moc nedeje...