Nemilosrdné

V pensylvánském Rosewoodu začalo léto, ale koho by letos zajímalo slunění u bazénu či grilování na zahradě! Událostí číslo jedna, která zastínila všechno ostatní, je totiž soudní proces se čtveřicí dívek obažalovaných z úkladné a zvlášť bezcitné vraždy – jejich bývalé nejlepší kamarádky. Jen Aria, Spencer, Hanna a Emily vědí, že jde o vykonstruovaný proces. Roztomilým malým lhářkám už vůbec nikdo nevěří, že vše je jinak a že Alison žije a někde v úkrytu se jim vysmívá. Soudní líčení, jež nemizí z hlavních zpráv televizních stanic a titulních stran všech deníků, se chýlí pomalu ke konci. I když se právník děvčat snaží jeho průběh zvrátit, holky cítí, že tentokrát nad nimi Ali opravdu vyhrála. Není úniku. Čeká je doživotní vězení… Aria se pokusí před vším utéct, ale brzy zjistí, že se skrývat se je mnohem těžší, než si představovala. Spencer potkává člověka, který jí za velké peníze může zařídit život s novou identitou – ovšem musela by za svým dosavadním životem udělat tlustou nesmazatelnou čáru. Hanna se chce před nástupem do vězení vdát a zažít aspoň na okamžik tu nekonečnou romantiku, o které odmalička snila. Jenom Emily je ze všeho natolik zničená, že raději volí drastické řešení. Její zoufalá volba ale změní životy kamarádek i Alison – navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290840/nemilosrdne-4Li-290840.jpg 4.131

Roztomilé malé lhářky (16.)

Pretty Little Liars: Vicious (2014)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

petra3242

Nevím, co dodat. Skvělé zakončení celé série. Jen jsem myslela, že s A to nakonec dopadne jinak, čekala jsem na konci knihy nějakou smrt a ono nic :D

orangerose
20.11.2017

Pěkně napínavý konec téhle série- dopadl nakonec dobře :)

Nikkaa
04.09.2017

Ali ma konečně to co si zaslouží,všech 16 dílů jsem hltala jedním dechem,jednou konec přijít musel...za mě super série knih:-)

Lucius30
26.07.2017

Krásné zakončení úžasné série! Za osudy lhářek jsem moc ráda. Ali se konečně dostala tam, kam bez diskusí patří. Konečně máme všechny odpovědi. Jen záležitost mezi Hannou a jejím otcem mi stále přijde otevřená...

Elcrysis
15.03.2017

Moje šokované zalapání po dechu si vysloužilo to, když jsem v polovině četby, otočila knihu zezadu a zjistila, že čtu poslední díl.
Nicméně nevím, jestli to je tím, že od doby, co jsem vzala do rukou první díl, jsem trochu (ale opravdu trochu) zestárla, ale dlouho mně trvalo, než jsem se začetla. Ano, knihu jsem měla přečtenou skoro hned, ale nebylo to ono. Buďto se tu začal objevovat nedostatek nápadů, co by byly dostatečně šokující (přeci jenom šestnáctý díl, to už nějaké číslo je) , a nebo to bylo tím, že kniha byla jinak komponovaná. V ostatních dílech nás autorka nechávala napnuté, kdo že je to ta A, ale tu jsem už na 100% věděli, kdo chce holkám zkazit život.
Poslední díl je pro mě příjemná oddechovka a milé vrácení se ke známým literárním postavám.

Babsie
05.11.2016

Poslední díl mi přišel jako trochu zbytečné protahování, přece jenom už víme kdo -A je, ale to by nebyla autorka aby to hrdinkám trochu ulehčila! Nebylo tam příliš zvratů, překvapení a akce, takže o trochu slabší než předchozí díly, ale četl se stejně dobře a konec to byl uspokojivý:)

Lolaniky
23.09.2016

tak tahle knížka byla super :)

Marisa
19.06.2016

Knihu jsem přečetla za dva dny a musím říct, že byla skvěla. Bude se mi po této úžasné sérii stýskat, ale zase jsem ráda, že už je tak nějak konec, přece jen, 16 dílů je opravdu moc :D

luciefeix
03.06.2016

uzasný zavěr celé serie , napínavé do poslední stránky