Nemetonburk aneb Tajemství ve skále

Nemetonburk aneb Tajemství ve skále https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1112/bmid_nemetonburk-aneb-tajemstvi-ve-skale-PnH-1112.jpg 4 119 14

Nemetonburk série

První kniha trilogie o dvojčatech Tomovi a Aně a jejich sourozencích Lukášovi a Justýně. Nemetonburk je prý spojnice mezi skutečným a nadpřirozeným světem. Nevěříte? Přesvědčte se, máte-li rádi záhady a dobrodružství! Dvojčata Tom a Áňa vás provedou starobylým labyrintem pod hradem Nemetonburk tam a zpátky, odhalí tajemství Křišťálové jeskyně, „Srdce srdcí" i záhadných podob sourozenců Justýny a Lukáše s jejich dávnými předky...... celý text

MaláBaletka
12.12.2020

Zatím mi to přijde jako úžasná kniha, a myslím že to tak i zůstane!!!

katiiks
11.12.2020 5 z 5

Na to, že je to knížka pro děti, mě velice bavila - napínavá, zamotaná; dobře, místy možná trochu moc postav, trochu moc záhad, trochu moc mýtů a trošku horší se orientovat. Ale celkově velice dobrý dojem a s nadšením se pouštím do dalšího dílu :)

Atekram
09.11.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších knih mého dětství. Má jedinečnou atmosféru, kterou si dodnes jasně vybavím :) Výborná!

Kikulka97
04.05.2019 5 z 5

Konečně jsem ji sehnala za rozumnou cenu a musím uznat, že to bylo fakt něco. Skvělý děj, napínavý příběh, spousta nových a zajímavých informací a opět bylo to strašně čtivé.

elzary
17.02.2019 5 z 5

Tahle kniha, mě i po letech vtáhne do děje.

Little_L
15.11.2018 5 z 5

Když zpětně probírám knihy svého dětství, Nemetonburk mezi nimi jasně vyvstává jako jedna z nejlepších - její děj je originální, atmosféra mě pohltila, s hrdiny jsem se okamžitě sžila a Nemetonburk mi dodnes s ničím nesplynul.

...a stejně jako většina ostatních komentujících doporučuji zůstat u prvního dílu ;)

gleti
31.05.2018 5 z 5

Nádherná kniha, plná pohádkové magie.

Ludmila.spok
13.04.2017

Skvělý příběh, skvělá kompozice, úžasně promyšlený děj! Jednoznačně příběh nejen pro nactilete čtenáře!

colis.72
26.02.2015 4 z 5

V 10 rokoch mě ta knížka naprosto pohltila :) Parádní příběh plný úžasů a tajemství, na který dodnes ráda vzpomínám.

Moňa69
17.02.2014 4 z 5

Jooo, mít tak dvojče a žít na hradě, kde se ve sklepeních nacházejí labyrinty s bránou do minulosti... v našem paneláku jsou maximálně sklepy velikosti ptačí klece a místo mladého makaróna tam člověk zakopne leda o starého bezdomovce. Tím víc jsem si dění na Nemetonburku užívala a dvojčatům držela pěsti, ať celé záhadě přijdou na kloub.

Moment, trilogie? To jste mi nemohli říct, když mi bylo dvanáct?

Ruxandra
25.08.2013 4 z 5

Tento první díl Nemetonburku mě v mých dvanácti letech naprosto uchvátil! Ta atmosféra, tajemno a řešení záhady... Fantastický příběh, ale pouze sám o sobě, s druhým a třetím dílem se mi další rozuzlení celého příběhu už moc nelíbilo, i když jsem vše dočetla. V dospělosti se na to už ale člověk dívá jinak:)

anibeni
15.04.2013 5 z 5

Výborná kniha.... napínavá, člověk se od ní odpoutá až tehdy, kdy jí dočte..

Barbastelle
17.04.2012 5 z 5

Moc pěkná a napínavá knížka. Stojí za přečtení, má v sobě určitou mystiku, která mě jako malou pohltila. Bohužel se jí další díly série nemohou ani zdaleka rovnat.

Monnyska
30.11.-0001 5 z 5

Myslím, že tato kniha je největším dílem renaty Štulcové. Výborné počteníčko ať už na dovolenou nebo do školy :-)

Renata Štulcová
česká, 1969