Nemetonburk aneb Tajemství ve skále

Nemetonburk aneb Tajemství ve skále

První kniha trilogie o dvojčatech Tomovi a Aně a jejich sourozencích Lukášovi a Justýně. Nemetonburk je prý spojnice mezi skutečným a nadpřirozeným světem. Nevěříte? Přesvědčte se, máte-li rádi záhady a dobrodružství! Dvojčata Tom a Áňa vás provedou starobylým labyrintem pod hradem Nemetonburk tam a zpátky, odhalí tajemství K... celý text

Nemetonburk je prý spojnice mezi skutečným a nadpřirozeným světem. Nevěříte?
Přesvědčte se, máte-li rádi záhady a dobrodružství! Dvojčata Tom a Áňa vás provedou starobylým labyrintem pod hradem Nemetonburk tam a zpátky, odhalí tajemství Křišťálové jeskyně, „Srdce srdcí" i záhadných podob sourozenců Justýny a Lukáše s jejich dávnými předky... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/1112/nemetonburk-aneb-tajemstvi-ve-skale-1112.jpg 4.375

Nemetonburk (1.)

Literatura česká
Vydáno:, Albatros

Ludmila.spok

Skvělý příběh, skvělá kompozice, úžasně promyšlený děj! Jednoznačně příběh nejen pro nactilete čtenáře!

Anja15
30.11.2015

Já jsem četla knihu před 14 dny. Velmi me tento pribeh pohltil - je mi 11. Byla jse nemocna a pucila mi to mamka je to knizka na kterou budu doživotně vzpominat pouze v dobrem !

colis.72
26.02.2015

V 10 rokoch mě ta knížka naprosto pohltila :) Parádní příběh plný úžasů a tajemství, na který dodnes ráda vzpomínám.

Moňa69
17.02.2014

Jooo, mít tak dvojče a žít na hradě, kde se ve sklepeních nacházejí labyrinty s bránou do minulosti... v našem paneláku jsou maximálně sklepy velikosti ptačí klece a místo mladého makaróna tam člověk zakopne leda o starého bezdomovce. Tím víc jsem si dění na Nemetonburku užívala a dvojčatům držela pěsti, ať celé záhadě přijdou na kloub.

Moment, trilogie? To jste mi nemohli říct, když mi bylo dvanáct?

Ruxandra
25.08.2013

Tento první díl Nemetonburku mě v mých dvanácti letech naprosto uchvátil! Ta atmosféra, tajemno a řešení záhady... Fantastický příběh, ale pouze sám o sobě, s druhým a třetím dílem se mi další rozuzlení celého příběhu už moc nelíbilo, i když jsem vše dočetla. V dospělosti se na to už ale člověk dívá jinak:)

anibeni
15.04.2013

Výborná kniha.... napínavá, člověk se od ní odpoutá až tehdy, kdy jí dočte..

Barbastelle
17.04.2012

Moc pěkná a napínavá knížka. Stojí za přečtení, má v sobě určitou mystiku, která mě jako malou pohltila. Bohužel se jí další díly série nemohou ani zdaleka rovnat.

Monnyska

Myslím, že tato kniha je největším dílem renaty Štulcové. Výborné počteníčko ať už na dovolenou nebo do školy :-)

Renata Štulcová

Renata Štulcová