Nemetonburk aneb Alatýrová hora

Nemetonburk aneb Alatýrová hora https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1111/bmid_nemetonburk-aneb-alatyrova-hora-aut-1111.jpg 4 55 5

Nemetonburk série

< 3. díl

NEMETON je prý spojnice mezi skutečným a nadpřirozeným světem. Nevěříte? Dvojčata Tom a Aňa a jejich sourozenci se o tom neustále přesvědčují. Uplynuly čtyři roky od chvíle, kdy se ocitli v bájném světě Zlaté brány, a znovu se dějí podivné věci: na prosbu sudičky Štěstěny se tentokrát vydají k Alatýrové hoře , aby pomohli zabránit Zmaru v jeho díle, a také konečně odhalí, kdo z jejich předků je či byl kdo...... celý text

lucky4ever
21.06.2022 5 z 5

škoda, že se o téhle sérii moc neví. Mám ráda provázanost minulosti s přítomností a pohádkami a hádanky.
Za mě nejlepší knihy se slovanskou mytologií.
Co mě jen rušilo při čtení byla zastaralá skladba vět se slovesem na konci např. šarci hlavu sťal.

Kikulka97
08.04.2022

Poslední kniha ze série, kdy jsem měla trochu obavy z délky samotné knížky. Byla jsem mile překvapena celkovým průběhem celého dílu a etapovitým závěrem.

Scoobydoo
14.05.2018 5 z 5

Já sérii Nemetonburk miluji! U tohoto dílu jsem vždy brečela (miluju romantiku, ale tak dojemný konec jsem jakživa nečetla). I po 2. Přečtení obdivuji, jak paní Štulcová dokázala vybudovat Všehomír na Slovanské mitologii, aby do něj mohl být vložen příběh, dvou hlavních lásek.
Jednoduše řečeno- tleskám!

anibeni
15.04.2013 4 z 5

Třetí knížka ze serie Nemetonburk je čtivá, dle mého výrazně lepší než díl druhý... Přesto to nemá tu dokonalost dílu prvního..

Athena
10.12.2012 5 z 5

U 3. dílu Nemetonburku ještě není žádný komentář (krom mého). Velice se tomu divím. Alatýrová hora není méněcenná předchozím dílům. Je jen "jiná". Já sama jsem jí přišla na chuť až po opakovaném čtení. Přesto si i Alatýrová hora zaslouží uznání.

Kniha Nemetonburk aneb Alatýrová hora je v