Nemetonburk aneb Alatýrová hora

Nemetonburk aneb Alatýrová hora

NEMETON je prý spojnice mezi skutečným a nadpřirozeným světem. Nevěříte? Dvojčata Tom a Aňa a jejich sourozenci se o tom neustále přesvědčují. Uplynuly čtyři roky od chvíle, kdy se ocitli v bájném světě Zlaté brány, a znovu se dějí podivné věci: na prosbu sudičky Štěstěny se tentokrát vydají k Alatýrové hoře , aby pomohli zabránit Zmaru v jeho díle, a také konečně odhalí, kdo z jejich předků je či byl kdo... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/1111/nemetonburk-aneb-alatyrova-hora-1111.jpg 4.136

Nemetonburk (3.)

Literatura česká
Vydáno:, Albatros

Anja15
11.02.2016

knížka krásná a čtivá :) mohla bych ji číst pořád dokola a v příběhu bych vždy našla něco nového
Když jsem četla nahlas tak mě velmi zaskočilo jak se text liší od jiných knih. Jako bych četla knihu psanou jiným jazykem.

anibeni
15.04.2013

Třetí knížka ze serie Nemetonburk je čtivá, dle mého výrazně lepší než díl druhý... Přesto to nemá tu dokonalost dílu prvního..

Athena
10.12.2012

U 3. dílu Nemetonburku ještě není žádný komentář (krom mého). Velice se tomu divím. Alatýrová hora není méněcenná předchozím dílům. Je jen "jiná". Já sama jsem jí přišla na chuť až po opakovaném čtení. Přesto si i Alatýrová hora zaslouží uznání.