Nemaluj trola na zeď!

Nemaluj trola na zeď! https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37902/nemaluj-trola-na-zed-37902.jpg 5 18 8

Expediční tým Arctos II hodlá prostoupit jedním z největších ledovců světa, proplout řeky v proudech lávy a hledat vchod do středu Země navzdory důvtipným a zlomyslným nástrahám Islandského ďábla...

alabra
11.04.2020 5 z 5

Velké dobrodružství, hodně zajímavých informací, obdiv k lidem, kteří dokáží něco podobného, prima počtení.

medvedice3
16.06.2017 3 z 5

Cestopis. Vyprávění o jízdě starou škodověnkou po islandském ledovci v lávě - cestách, po kterých mají problém projet i auto daleko novější a vybavenější. Souhlasím s ostatními, že autor a hlavní iniciátor je frajer.

MOu598
15.05.2017 5 z 5

Četla jsem v květnu 2011. Podle mých poznámek:
Zajímavé, poutavé čtení (prvních pár kapitol se mi nelíbilo, autor hovořil o přípravě v ČR a zdálo se mi, že hodně o sobě), čte se jedním dechem. Legrace a hodně info. Hezké, milé.

allebra
20.08.2016 5 z 5

Můj druhý cestopis od Jana Šťovíčka a opět velká spokojenost! Dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí nejen o Islandu a ještě jsem se výborně bavila. Kdo rád cestuje, určitě nebude tímto cestopisem zklamaný. Těším se na další dobrodružství sympatické expedice!

Yaruschka
10.07.2014 5 z 5

Nejlepší a nejzábavnější a nejvtipnější cestopis, co jsem kdy četla. Pan Šťovíček je frajer :-))

Slávka 1970
23.03.2014 5 z 5

Krásný cestopis! Použila bych i slovo dokonalý, kdyby v něm bylo navíc pár mapiček.
Pěkně napsáno - poutavě, zábavně i poučně. Čtenář musí mít samozřejmě dobrodružného ducha a náklonnost pro krásné i kruté severské země. Tento druhý Šťovíčkův cestopis se mi líbil ještě více, než jeho první a i více jsem se u něj zasmála, tak jsem ráda, že jsem minule ušetřila jednu hvězdičku.....tentokrát dávám plný počet :-) Doporučuji!

Kabátice
26.12.2013 5 z 5

Dala jsem na doporučení a přečetla svůj úplně první cestopis. Dobře jsem udělala. Při čtení zážitků výpravy Arctos II jsem se opravdu skvěle bavila a moc se nasmála :-)

katejohnsson
01.01.2011 5 z 5

jediné cestopisy, co jsem schopná přečíst. o Islandu je nejlepší, od té doby, co jsem ho četla, je mlj sen jednou tam jet