Nekončící milost

Nekončící milost https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211139/nekoncici-milost-211139.png 5 9 4

Nefalšovaná milost je šokující, skandální. Boří konvence, protože se přibližuje k těm, kdo se provinili proti nám, protože se jich dotýká s láskou a nadějí. Milost přináší odpuštění – a odpuštění obnovuje. Autor ve svých jednotlivých zamyšleních, která jsou ilustrována skutečnými příběhy, hledá hloubku milosti, naděje a odpuštění.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Návrat domů

What's so amazing about grace?

Simikik
13.07.2018 3 z 5

Kniha o milosti je plna příběhů. Životní příběhů z prostředí USA a možná právě proto mi styl knihy není blízký. Samozřejmě je v knize mnoho dobrých myšlenek a stojí za to z ní čerpat a přemýšlet nad textem. Jednotlivé příběhy a hlavně jejich množství pak rozbíjí podstatu knihy. Ale to je jen můj čistě subjektivní názor. Věřím, že kniha přinesla mnoho dobra do světa.

martunka
18.06.2017 4 z 5

Opět mě autor potěšil svým milým a objektivním přístupem k důležitému tématu. Jen bych ocenila méně vyprávění o amerických záležitostech, není to mně jako čtenáři z jiné země blízké.

cicon
29.11.2015 5 z 5

První kniha, se kterou jsem se od tohoto spisovatele setkal. Uchvátila mne natolik, že čekám na každý výtisk dalšího knižního titulu od tohoto autora s naprostou jistotou, že to bude zase skvělý zážitek. Málokdo umí podat biblickou tématiku s takovou poutavostí a lehkostí, jako Yancey. Jeden můj známý, který učí na univerzitě v Anglii, vzal své žáky na jeho přednášku a okomentoval to slovy, že řečník sice není tak skvělý, ale spisovatel je to par excellence.

nomades
15.02.2014

Najlepsia kniha po Biblii ktoru kedy kto napisal... toto by som dal ako povinne citanie!!! Filip, Bravo!!! Patrik

Philip Yancey
americká, 1949
2003  96%Kde je Bůh, když to bolí?
2002  100%Bible, kterou četl Ježíš
2001  93%Nekončící milost