Soubor několika tisíc unikátních fotografií je věnován hrdinům protifašistického odboje a historickým událostem let 1939-1941.

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33531/big_nekomu-zivot-nekomu-smrt-1939-1941-Ghy-33531.png 516

Kniha Někomu život, někomu smrt: československý odboj a nacistická okupační moc, 1939-1941

Stolda
19.09.2017

Nebylo to mé první setkání s panem Čvančarou a jako vždy naprosto dokonalé, líbí se mi i komentáře dole- buďme hrdí na naše předky. Ano určitě buďme a děkuji panu Čnančarovi za tohle jeho zpracování, které nemá konkurenci.

Daydreamer
29.09.2016

Souhlasím s Bejanem. Opravdu mimořádná záležitost. A další důvod, proč být nesmírně hrdý na naše předky - nejen ale v době válečné, nýbrž i v období před Mnichovskou zradou.
Velké díky autorovi.

bejan
27.09.2015

Nic lepšího a obsáhlejšího u nás o odboji za 2. světové války nevyšlo - týká se všech třech dílů. Jaroslav Čvančara odvedl ohromný kus práce a kdyby nenapsal a nevypátral už nic jiného, stačilo by to, abychom si ho za tuhle práci navždy vážili.