Někdo se dívá

Originální thriller o tom, že vševidoucí nemusí být v případě obyvatel jednoho přepychového manhattanského mrakodrapu jen Bůh, ale také někdo mnohem konkrétnější a možná nebezpečnější.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26013/nekdo-se-diva-jdy-26013.jpg 3.378
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Ssp, a. s.

Sliver, 1991

Kniha Někdo se dívá

Hotovson
13.06.2019

Musim říct, že mi to vůbec nebavilo a ač je knížka poměrně útlá, tak 150 stran se tam nic nedělo a jakš takš něco se začlo dít až na posledních 30 stranách.

Možná i díky krátkosti knihy jsem se nedokázal sžít nebo soucítit s jakoukoliv z postav a jejich osud mi byl vcelku lhostejnej.

Lil_Pandicorn
15.08.2017

Na knížku jsem se moc těšila, protože Rosemary i Paničky se mi moc líbily, ale ať se snažím sebevíc, nedokážu se začíst. Řekla bych, že je to hlavně chyba překladu, který vypadá jako od stroje. Je velká škoda, že se překladu neujal někdo, kdo umí lépe pracovat s jazykem. Nejvíce ze všeho mi vadilo "Jsem srdce New Yorku.", protože předpokládám, že v původně verzi to bylo "I ♥ New York." Dám knížce šanci ještě v angličtině.

mysiouxsie
11.08.2017

Teď odložím veškeré mé amatérské pokusy o literární kritiku i mé čtenářské nároky. Já chci ten byt! Samozřejmě bez kamer a úchylných sledovacích systémů.. S černě obloženou koupelnou a výhledem na Manhattan.. A klidně tam na mě může ve sprše čekat i modrooký Pete.

Zuuza
07.12.2014

Někdo se dívá je rozhodně nejhorší kniha od Levina, kterou jsem četla. Přesto jsem ráda, že jsem si ji přečetla..

čtenářka456
10.09.2014odpad!

Naprostá příšernost. Je placený od slova? Nedokáži se tím prokousat, sem se z toho málem osypala.

kika 13
25.11.2012

Spíše hodně dramatická zápletkajá to dočetla,ale nic moc.

THERISA
10.01.2012

Kniha Někdo se dívá mě přesvědčila, abych se podívala na film (nebo to bylo naopak...to je jedno). Nicméně s lítostí musím uznat, že ačkoli ve filmu hrála Sharon Stone s jedním z bratrů Baldwinů (což automaticky filmu moc bodů nezískává) a většinu času byli nazí (a body už se načítají), tak byl nejspíš o chlup lepší než celá kniha (což je hrůza! vzhledem k výše uvedenému).
Pan Levin to uměl mnohem lépe, takové plýtvání potenciálem...smutné...na druhou stranu, kniha jistě stojí za přečtení, i když mě teď zrovna nenapadá proč...pardon!