Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3045 902

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

Sasanka173
Sasanka173
23.10.2018 4 z 5

Jednoduchý a čtivý text. Manželé odvedle se mi líbili o něco více. I tak doporučuji :-)

Angelicca
Angelicca
21.10.2018 5 z 5

První kniha od této spisovatelky, moc se mi příběh obou rodin líbil, kniha přesně podle mého gusta, četla jsem jedním dechem, vřele doporučuji!!

Neami2
Neami2
16.10.2018 4 z 5

Kniha byla čtivá, líbila se mi. Přečetla jsem i Manželé odvedle a autorka má očividně svůj styl psaní. Zhruba od slabé třičtvrtiny jsem u obou knížek vytušila "kdo je vrah" a autorka po zbytek knihy už dováděla detaily do konce. Nic méně se mi Někdo cizí v domě líbilo víc, než Manželé odvedle.

capino
capino
11.10.2018 5 z 5

Přečteno za pár večerů. Kapitoly krátké, nemohl jsem se odtrhnout. Jednoduchý sloh mi vyhovoval. Závěrečný zvrat mě dostal:-)

Eva73
Eva73
11.10.2018 4 z 5

Malinko jakože "béčková" kniha (žádný složitý sloh), přesto jsem ji přečetla jedním dechem. Čtivá.

M1ra
M1ra
08.10.2018 4 z 5

Přibližně na stejné úrovni jako "Manželé odvedle" zajímavé, celkem napínavé čtení, ovšem jednoduchý a strohý styl psaní, takže netřeba přemáhat mozkové závity. Vhodné k odpočinku, děj ubíhá, ale nic vás nenutí číst dál. Závěr překvapující, ale žádným literárním skvostem. Příjemná jednohubka. :)

roman9276
roman9276
06.10.2018 3 z 5

Tak tady mě Shari Lapena slušně pohoupala. Začalo to jako peckózní thriller, záhadná nehoda, vražda a pomalu se odkrývající tajemství. Jenže přibližně v polovině to začalo bejt dost předvídatelný a s každou další stránkou mě to přestávalo bavit. Posledních pár listů mě teda dost překvapilo, ale celkovej dojem to vlastně už nezachránilo.

miuk
miuk
06.10.2018 2 z 5

Lehká oddychovka na páteční večer.

čika
čika
03.10.2018 2 z 5

Nezazivne a nakonci radoby prekvapive.

Minah
Minah
01.10.2018 1 z 5

Po pro mě absolutně nestravitelných "Manželé od vedle", jsem se rozhodla, že přeci jenom dám šanci této knize. Bohužel doby, kdy nálepka "bestseller" označovala originální počiny jsou dávno pryč a slovo "bestseller" tu opravdu musíme překládat doslovně a to tak, že kniha se skutečně pouze dobře prodává a s kvalitou to nemá nic společného. Tenhle rip-off Zmizelé mi hrál na nervy od začátku až do konce, a teď to nemyslím v dobrém slova smyslu. Jedna hvězda za to, že jsem jí přelouskala za jedno odpoledne a tudíž to trauma netrvalo moc dlouho.

radka8970
radka8970
30.09.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě nabízí poklidné, nenáročné a lehce napínavé čtení. Kniha je čtivá díky strohému stylu psaní, nejsou tam zbytečné odbočky nebo dlouhé pasáže o ničem, příběh je svižný, jednoduchý s překvapivým koncem, který by si zasloužil pokračování.

Týnka094
Týnka094
29.09.2018 5 z 5

Knizka se cte sama ... kolikrat jsem se od ni nemohla odtrhnout za me zaslouzenych 5 *

Dashmo
Dashmo
28.09.2018 5 z 5

Ten koniec!!!ach ten koniec!!no skvele.precitane jednym dychom pocas dna.

Ashlee86
Ashlee86
24.09.2018 5 z 5

Kniha zajímavá a velmi čtivá. Navíc s překvapivým koncem.

Cula09
Cula09
22.09.2018 4 z 5

Nikdy jsem nečetla tip knihy, jako je tahle, ale musím říct, že se mi to moc líbilo. Přečetla jsem ji jedním dechem v noci v posteli, musela jsem si dát pár facek, abych se probrala, párkrát se podívat do světla, abych neusnula a opravdu ji přečíst až do konce, ikdyž jsem ji četla do 5 do rána :D Knize bych nevytkla asi nic, možná mě mrzelo, že nepadlo závěrečné obvinění a samozřejmě jsem si přála, aby to byla Brigid. Ale celé to tak nějak vyšumělo, že si človek řekne ,,a jako kde jsme?” Ale budiž, každá mince má dvě strany, bohužel tady je na hraně.

irefir
irefir
20.09.2018 3 z 5

Něco mi vadilo na způsobu psaní, ale přesto jsem knihu přečetla velmi rychle - byla napínavá, nedalo se přestat:) A mně se rozhodně líbila víc než Manžellé odvedle.

verisek93
verisek93
17.09.2018 5 z 5

Pěkné čtení, šlo to rychle, zápletka dobrá, ke konci nevíte kdo vlastně teda vraždil, motiv měli všichni. Konec samotný mě překvapil, opravdu jsme tipovala pošahanou sousedku. Ráda se k této knize časem vrátím =)

MartulkaS
MartulkaS
16.09.2018 3 z 5

Velmi čtivá a zajímavá kniha, ale děj no... vyšetřování zvláštní a nedostatečné, lhaní opravdu unikátní a sousedka cvok, ale styl psaní je super. Přesto mě asi více svoji tématikou zaujala kniha Manželé odvedle.

GaleW
GaleW
13.09.2018 2 z 5

Tak tohle mi v hlavě asi moc dlouho nezůstane (díky bohu), snadno předvídatelné, manžel popisován jako důvěřivý hňup, kterého všichni milují, ale on není schopen samostatného rozhodnutí, o šílené sousedce ani nemluvě. Opravdu si rozmýšlím, budu-li číst i Manželé odvedle

Askarinka
Askarinka
11.09.2018 4 z 5

Zajímavý příběh. Kniha se četla dobře, ale nevím jestli se k ní ještě nekdy vrátím.