Nejvíc sexy chlap

Nejvíc sexy chlap https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288196/bmid_nejvic-sexy-chlap-HEC-288196.jpg 4 271 53

Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu. Váhavě souhlasí, když ji lamač ženských srdcí herec Jason Anrews požádá, aby mu pomohla s přípravou na roli v jedné divadelní hře z prostředí soudu. Pak spolu začínají pracovat a Jason se podle očekávání chová jako zkažený teenager, což Taylor značně rozčiluje. Jasona ale čím dál víc zajímá, jak Taylor nekompromisně trvá na profesionálním odstupu, a je Taylor stále víc okouzlen. Ta během času začíná chápat, že pod svou hollywoodskou slupkou – s odporným, žárlivým hercem Scottem Caseym jako příhodným protějškem – je Jason slušný člověk, ale nemůže se zbavit nedůvěry. Jason se snaží Taylor přesvědčit, aby zůstala v LA, příběh se vtipně dramatizuje a romantický vztah obou mladých lidí se zvolna naplňuje.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Oldag

Just the Sexiest Man Alive , 2008

malazluta
01.03.2018 4 z 5

Čtení této knihy jsem dlouho odkládala, upřímně odrazoval mě hlavně její název, který mi přijde strašný. Ale vyklubala se z ní příjemná oddechovka, hlavní postavy jsou sympatické a jejich vzájemné dialogy jsem si opravdu užívala. Tuto autorku začínám mít opravdu ráda a těším se na její další knížku.

jani.ruzicko
12.01.2018 4 z 5

Dlouho jsem knihu odkládala, už kvůli tomu hloupému názvu =D ale nakonec jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Vážně jsem se hodně bavila. Přestřelky mezi Taylor a Jasonem byly skvělé. Příběh je velmi čtivý, má vtip i šťávu. Postavy i prostředí sympatické. =)

cukrovka
02.12.2017 4 z 5

Velmi oddechové a příjemné čtení. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a jejich vzájemná střednutí byla plná sarkasmu a vtipu.

havrmoni
18.07.2017 5 z 5

To byla romantická pecka. To škádlení, poznávávání se a vůbec všechno kolem, moc pěkné. Sex až na konci jako třešnička. A nevadil mi ani takový ten filmový styl ,,slaďáren" , konec konců je to o filmové hvězdě.

Litocha
17.06.2017 4 z 5

Tahle autorka mi sedí - její knížky jsou tak nějak milé (a ani mi nevadí, že není nějak třeskutě originální). Chytře vybrané, autorce známé prostředí právníků (pro milovníky Dobré manželky ideální) dodává trochu autentičnosti i téhle pohádkové zápletce. Nechybí sympatické postavy, u kterých je pozornost směřována na dialogy a vzájemné jiskření místo dnes tak obvyklých postelových scén, a špetka vtipu. Líbilo se mi, že Taylor nepadala před Jasonem na zadek, naopak mu dovedla pěkně zatopit. Líbila se mi krátká nahlédnutí do světa práva - knížka se tak stala plastičtější. Celkově jsem se při čtení dobře bavila.

AnetV
29.03.2017 3 z 5

Oddechovka na jedno odpoledne, ale Nezvladatelná láska se mi líbila víc. Tady mi chyběl nějak zvrat v ději, celkově to byla docela nuda.

Suin
06.03.2017 4 z 5

Bavila jse se a to je důležité. Obě postavy sympatické a vtipné, dej je sice velice jednoduchý a je jasné jak to dopadne, ale o tom tento typ literatury je. Kniha určitě poteší a neurazí. :)

Samira
04.02.2017 4 z 5

Autorka v této oddechové knize propojila dva své pracovní světy - právo a filmové prostředí. Tenkrát však pouze okrajově. Kniha je především nenáročnou, avšak velmi milou a příjemnou romantikou na jeden dva večery.
Nic na co budete dlouho vzpomínat, ale čas s ní splní očekávání a především začátek pobaví, stejně jako sympatické postavy.
Mrzelo mne pouze, že závěr knihy mohl být delší. Za mne 3,5.

michaela8804
16.01.2017 3 z 5

V porovnání s knihou Nezvladatelná láska nebo It happened one wedding mi tenhle příběh přišel méně zajímavý. Možná je to tím, že je to úplně jiná série. FBI/US Attorney je opravdu dobrá a nápaditá série příběhů. Tohle mě nebavilo. Filmová hvězda a právnička, nějak mi to nesedí.

rafej
06.12.2016 4 z 5

Při pohledu na obálku jsem se obávala, že to asi bude obvyklá "současná blbost". Naštěstí knížka docela překvapila. Příjemná, zábavná, nečekaně bez přemíry erotiky až porna, jak je poslední dobou obvyklé, ale spíš dobře využité sexuální napětí a vtipné slovní přestřelky.
Lepší průměr moderních romancí. Přesto na něco víc, autorce ještě chybí propracovanost, lepší rozvinutí charakterů i situací. Dobrá oddechová zábava, ale těžko se k ní člověk bude vracet nebo o ní přemýšlet.

anunulinka
23.11.2016

Knížku jsem ještě nečetla, tak se můj komentář týká jen obálky, kde je tak sexy chlap, že už byl i na přebalu knihy Řekni mé jméno od J. Kenner.

andrea4315
12.11.2016 5 z 5

Velmi čtivé, úsměvné. Zhltnuto během pár hodin. Je to čistá současná romance, ne erotický román. Moc pěkná oddechovka na zlepšení nálady. Doporučuji .

alzbeta4340
29.10.2016 4 z 5

Oddechové čtení, kterému v rámci žánru těžko co vytknout. Jason i Taylor jsou sympatičtí a přiměřeně to mezi nimi jiskří. Líbilo se mi, že se příběh odvíjel s minimem sexuálních scén, to už je dnes docela výjimka. Přes to všechno musím dát trochu nižší hodnocení, našla jsem jen málo originálního, celou knížku jsem měla pocit, že tohle jsem už někde četla. Ale vzhledem k tomu, že mám knihu půjčenou z knihovny, přečtení nelituji. 3,5 hvězdičky.

Julie James
americká, 1974
2017  85%Cosi o tobě
2014  82%Nezvladatelná láska
2016  81%Nejvíc sexy chlap
2017  83%Na ostří nože
2018  87%Mě nedostaneš

Kniha Nejvíc sexy chlap je v