Nejvíc sexy chlap

Nejvíc sexy chlap https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288196/bmid_nejvic-sexy-chlap-HEC-288196.jpg 4 271 53

Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu. Váhavě souhlasí, když ji lamač ženských srdcí herec Jason Anrews požádá, aby mu pomohla s přípravou na roli v jedné divadelní hře z prostředí soudu. Pak spolu začínají pracovat a Jason se podle očekávání chová jako zkažený teenager, což Taylor značně rozčiluje. Jasona ale čím dál víc zajímá, jak Taylor nekompromisně trvá na profesionálním odstupu, a je Taylor stále víc okouzlen. Ta během času začíná chápat, že pod svou hollywoodskou slupkou – s odporným, žárlivým hercem Scottem Caseym jako příhodným protějškem – je Jason slušný člověk, ale nemůže se zbavit nedůvěry. Jason se snaží Taylor přesvědčit, aby zůstala v LA, příběh se vtipně dramatizuje a romantický vztah obou mladých lidí se zvolna naplňuje.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Oldag

Just the Sexiest Man Alive , 2008

janina66
14.11.2019 4 z 5

Krásná pohádka pro dospělé. Tady sice chyběl tajný agent FBI a nebyla zde žádná napínavá zápletka, ale i tak pohodové čtení.

Cometka
27.08.2019 3 z 5

První knížka od autorky, která mě nebavila. Rychle se četla, to ano, ale... hlavní postavy mi podle popisu postav vůbec nepřišly jako vyzrálí téměř čtyřicátníci, což by měla být moje věková skupina, ale jako puberťáci. Prostě ne, takhle knížka se autorce moc nepovedla.

alnahu
11.07.2019 3 z 5

Knihu jsem si vybrala náhodně a nebyla jsem zklamaná je to takový pohádkový ,nenáročný romantický příběh a i ten potřebujeme k odreagování.

Monni
01.07.2019 5 z 5

Naprosto úžasná oddechovka. Opravdu jsem se u ní zasmála. Prostě klídeček na léto.
Nejvíc mě ale dostalo, že to není stejná kniha jako ostatní z tohoto žánru, kde spolu začnou chodit hned na začátku knihy a o pár stránek dál už na to hupsnou. Tady se mi hrozně líbilo, že se celou knihu k sobě postupně dostávali a přitom to nebylo nudně natahované. Nejvíc mě dostalo,
SPOILER,
že se poprvé políbili až pár stránek před koncem knihy
KONEC SPOILERU
to bylo super. Kniha byla navíc strašně čtivá.

Eeli
25.06.2019 4 z 5

Nesuď knihu podle obalu. Tento je totiž příšerně tuctový a k tomu navíc ten stupidní název. Obsah je však v rámci žánru docela fajn. Jedná se o nenáročný, moderně pohádkový romantický příběh se sympatickými postavami. Prim zde však hrají vtipně hašteřivé dialogy.

Karola050716
03.06.2019 3 z 5

Přes příšerně lacinou obálku a ještě lacinější název, to není vůbec špatná kniha. A navzdory obálce i názvu tam jde hlavně o konverzační romantiku v sarkastickém hávu, ne o sex, toho je tam překvapivě skoro nula. A mě ty výměny názorů bavily postupem času víc a víc, takže oddychovka jak má být.

TaLu
31.05.2019 4 z 5

Mé první setkání s autorkou a potvrdila jsem si, že objevovat nové se vyplatí. Kniha je především humornou romantikou. Obálka by mohla "svádět" a ukazovat na erotickou linku, ale té si čtenáři moc neužijí. Čeho se jim naopak dostane, je plynule odvyprávěný příběh, vhled do právnického prostředí, kde autorka využila osobní zkušenosti a je to na knize znát. Příjemní hrdinové nešetří sarkastickým humorem. Musím přiznat, že v současnosti rozhodně nemám romantické období. Přesto jsem se dobře bavila. A jak se teprve bude tento příběh líbit "nevyléčitelným romantikům" ! Doporučuji.

Knihomolka97
27.05.2019 4 z 5

Krásné, svěží, velmi vtipné, oddechové čtení. A jak je vidět, jde to i bez erotiky. :-)
*ale ta obálka je hrozná* :-/

Princezna_1
10.05.2019 5 z 5

Super oddychovka ;)

delatrix
13.04.2019 5 z 5

Úžasný příběh, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Namyšlený herec, který se nakonec opravdu zamiluje. Hlavní postava nakonec musela udělat velké rozhodnutí, tohle byla docela klasika.

1moniccka
22.02.2019 4 z 5

tahle knížka mě bavila to jejich poštarovaní i když někdy mi přišli jak puberťáci ale knížka byla super.

helenkan
01.02.2019 5 z 5

Tohle já můžu, :-) skvěle jsem se bavila. Bezva čtení.

KSamara
05.10.2018 4 z 5

Z počátku mě to moc nechytlo, ale pak se to rozjelo a Taylor mi přirostla k srdci svým sarkasmem. Takže doporučuji všem, kdo se chtějí pobavit a mít chvíle romantiky.

SBH
17.09.2018 3 z 5

Hvězda dolů za totálně nevkusnou obálku. Nad prvními stránkami jsem bušila hlavou do zdi, po čem jsem to zase v knihovně sáhla. Ale četlo se to dobře, a od půlky jsem se bavila, což byl účel. Taylor (hlavní hrdinka) mě nakonec neštvala tak moc a Jason nebyl takový pitomec, takže dobrý. Do plusu šly dva aspekty - nečekaný trojúhelník a opravdu rozumné rady realisticky vykreslených kamarádek (děkuji autorce, že vynechala klišoidního nejlepšího přítele gaye). Sladká jednohubka.

moudivlacek
27.08.2018 5 z 5

Chcete se pobavit tak, až vám budou z očí padat slzy smíchu? Pak neváhejte a rozhodně sáhněte po této knize. Nečeká vás nějaká stupidní erotika, jak by se někdo mohl domnívat dle názvu. Ale velice vtipné dialogy a situace všech hlavních hrdinů. Alespoň já to tak prožívala. Neumím si představit lépe strávené odpoledne, než že se u knihy bavím, skvěle se odreaguji a všechno zlé odplouvá pryč. V duši je klid a mír.
Doporučuji

munka
21.06.2018 4 z 5

Príjemné čítanie na leto. Svet filmu a práva. Vtipné dialógy. Pokračujem v čítaní ďalších kníh tejto autorky.

MarKy95
03.06.2018 5 z 5

Na tuto knihu jsem narazila náhodou v knihovně, a musím říct, že super. Ani mi nevadila er-forma. Super kniha, a těším se, až si jí někdy přečtu znova. :)

ves.lucie
30.05.2018 5 z 5

Prave jsem docetla a jsem nadsena .. kniha plna špičkovani a vtipnych momentu ... nevadilo ani to, ze je kniha psana z pohledu vypraveče :-) bavila jsem se a jsem rada, ze jsem se dnes dostala k tomu abych ji docetla :-) oddychovka co neurazi a za mě "palec hore"

alabra
01.05.2018 3 z 5

Ve svém žánru určitě dobře napsaná kniha, právníci, filmové hvězdy, svět bohatých a slavných. Zkusila jsem a stačí.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Julie James
americká, 1974
2017  85%Cosi o tobě
2014  82%Nezvladatelná láska
2016  81%Nejvíc sexy chlap
2017  83%Na ostří nože
2018  87%Mě nedostaneš

Kniha Nejvíc sexy chlap je v