Nejvíc sexy chlap

Nejvíc sexy chlap https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288196/bmid_nejvic-sexy-chlap-HEC-288196.jpg 4 271 53

Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu. Váhavě souhlasí, když ji lamač ženských srdcí herec Jason Anrews požádá, aby mu pomohla s přípravou na roli v jedné divadelní hře z prostředí soudu. Pak spolu začínají pracovat a Jason se podle očekávání chová jako zkažený teenager, což Taylor značně rozčiluje. Jasona ale čím dál víc zajímá, jak Taylor nekompromisně trvá na profesionálním odstupu, a je Taylor stále víc okouzlen. Ta během času začíná chápat, že pod svou hollywoodskou slupkou – s odporným, žárlivým hercem Scottem Caseym jako příhodným protějškem – je Jason slušný člověk, ale nemůže se zbavit nedůvěry. Jason se snaží Taylor přesvědčit, aby zůstala v LA, příběh se vtipně dramatizuje a romantický vztah obou mladých lidí se zvolna naplňuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Oldag

Just the Sexiest Man Alive , 2008

LenkaVes
28.03.2024 4 z 5

Milý, vtipný a romantický příběh.

MAU256
06.04.2023 4 z 5

"Jsem tady kvůli tobě, Jasone. Uvědomila jsem si, že jediný člověk, který by mi mohl zlomit srdce, je jedině ten, kdo by ho měl mít."

Hezký romantický příběh s velmi zábavnými přestřelkami mezi hlavní dvojicí. Právnička Taylor se mi moc líbila a Jason "nejvíc sexy chlap", co dodat? Jestli hledáte odpočinkové čtení, je to ideální volba.

Olga8480
21.08.2022 4 z 5

Pěkný odpočinkový příběh...trochu jako z pohádky. Já se díky autorce opět pěkně pobavila a odreagovala.

Lofda
17.02.2022 3 z 5

Hodnotím půl na půl, od autorky jsem přečetla téměř vše co u nás vyšlo a za mě asi nejslabší díl. Ani ten obvyklý vtip a sarkasmus tady až tak nefungoval. A navíc musím souhlasit s ostatními co se týče obálky - to jako vážně? ;-)

Hatshepsut
05.02.2022 4 z 5

Shoduji se s ostatními, že obal, název a vlastně i zařazení žánru jsou zavádějící, co se týče erotiky. Je to romantický příběh s velmi zábavnými přestřelkami mezi hlavní dvojicí. Právničku Taylor si oblíbíte a pokud hledáte odpočinkové čtení, tohle se vám bude líbit.

petraj30
14.12.2021 3 z 5

Tak jo, nebylo to špatné, ale na tohle už si připadám stará. Sice hlavní hrdinové taky nebyli nejmladší, ale jejich chování tomu často neodpovídalo. Ano bylo to vtipné, dobře se to četlo, ale žádné zásadní věci se tam neděli a sex jsem nepostřehla. Tohle je psaní spíš pro náctileté.
Taylor se mi celkem líbila, ale nechápala jsem, jak může být vůči Scottovi tak naivní, když se jindy chovala tak vyspěle. Jason byl prostě herec a tak i jednal, ale nebyl to až tolik ztracený případ, i když ten začátek tomu moc neodpovídal.
Četlo se to dobře, ale beru to jen jako malou chuťovku, na kterou si za chvíli ani nevzpomenu.

petulkapeta
21.11.2021 3 z 5

Pekne oddechove čtení, nejvic se mi libilo jak jo mela na haku a on nechapal jakto,ze mu nepadá k noham jako ostatni ženy.

jarkaska
29.09.2021 4 z 5

Zajímavý příběh právničky Taylor a slavného herce Jasona, i když ze začátku jsem se do knihy nedokázala začíst. Pak mě děj tak pohltil, že jsem knihu nedokázala odložit.

wielka
29.06.2021 4 z 5

Prijemna oddychovka. Tie papulnate pravnicky od Julie James su sympaticke postavicky :-)

Kudík
23.04.2021 4 z 5

Oproti sérii "FBI/US Advokát" se mi kniha zdá trošku slabší a víc pohádková. Taylor mi na advokátku, kterou chce nejvíc sexy chlap, přišla v pohodě, navíc se smyslem pro humor. Její vidina se v důchodu mi dala zabrat. :) No a Jason ....., tam mi vadila arogance a jeho filozofie ke vztahům a jejich přirovnání ke scénáři. I když zrovna jeho počáteční přístup k ženám, a také Scottův, mi přišel celkem reálný. Obálka nepatří mezi top a zbytečně vnucuje až laciné vyobrazení Jasona.

johana3160
20.04.2021 3 z 5

Prvni kniha od teto autorky co jsem cetla. Trochu v jinem stylu/duchu nez ctu posledni dobou, a presto furt ve stejnem zanru. Precteno za chvilku.
Co se deje ci zapletky tyce to byla ale celkem klasika. Oba hrdinove byly klise i zaporak se svym poskokem byly jak Gaston s tim pritroublikem z Krasky a zvirete, svym zpusobem vzhledove i povahove :)
Bohuzel zadna z postav nebyla nijak vyrazne propracovana, o jejich minulosti bylo receno minimum a celkove, kdyz se nad tim zamyslim, to budilo dojem obsahlejsi harlequinky...
Jako oddechovka fajn, ale bez jakekoliv hloubky. Nemluve o pritrouble obalce, vzhledem k tomu, ze tohle je romanticka, nikoli eroticka kniha.

K-afe
05.04.2021 3 z 5

Milé čtenářky, děj knihy není špatný, taková milá oddechovka na zimní večery nebo na letní dovolenou, nenechte se od knihy odradit obálkou ani názvem knihy!
Obálka je opravdu hnusně laciná. Divím se, proč autor obálky (dokonce muž) nemohl být trochu nápaditější. Dala bych 4*, ale kvůli té obálce odebírám ještě jednu.

etell
31.03.2021 3 z 5

Od autorky som čítala už viac kníh a možno aj preto som očakávala od tohto príbehu viac. Bola som u nej zvyknutá na trochu napätia, akčnejšie scény a tu to všetko chýbalo. Taký obyčajný romantický príbeh.

Katka313
10.02.2021 3 z 5

Tohle nebylo moc ono. Nevím, ale přijde mi, že Jason o Taylor moc nebojoval. Bylo to takové zmatené a samé jo a ne. Zatím asi nejslabší od JJ.

Raislin
09.02.2021 5 z 5

Milá, vtipná oddechovka. Romantický příběh, který se krásně čte a nad kterým nemusíte vůbec přemýšlet. Kniha na zlepšení nálady. Prostě "pohádka" na toto období.

evik2710
16.01.2021 5 z 5

Pěkně se čte prostě oddechovka

tittanie
17.07.2020

Ze začátku jsem byla nadšená, potom mi přišlo, že děj se zamotává přistupují postavy, které se mi do děje nehodily. Přijde mi, že hodnocení je moc vysoké, ale jako oddechovka proč ne.

Zomy
11.06.2020 5 z 5

Vůbec jsem tuhle knížku nechtěla číst, protože mě její obálka vyloženě uráží. Jenže jsem četla jiné knihy Julie James (s trochu méně strašným přebalem) a zjistila jsem, že jsou fantastické. Romantické, erotické - ale jen lehce, bez přehánění, zábavné a hlavně inteligentní.

Jiskření mezi Taylor a hollywoodskou rozmazlenou hvězdou Jasonem je prvotřídní, stejně jako to, že se Taylor z playboye neposadí na zadek a nenechá si jen tak něco líbit. No a nakonec ta perlička, že Jason vlastně není až takový blbý, jak se na první dobrou zdálo.

Děj je jednoduchý, nepřekombinovaný ideální na odpočinkovou četbu.

DomenicaRisa
17.03.2020 1 z 5

Hvězdička za postavu Jeremyho. Klasická pohádka ve stylu přečtu a zapomenu. Za měsíc už nebudu vědět, o čem že to bylo.

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Kniha mě moc bavila. Zajímavý děj, krásný konec, prostě pohádka pro dospělé. Přečteno jedním dechem. Doporučuji!!!

Julie James
americká, 1974
2017  85%Cosi o tobě
2014  82%Nezvladatelná láska
2016  81%Nejvíc sexy chlap
2017  83%Na ostří nože
2018  87%Mě nedostaneš

Kniha Nejvíc sexy chlap je v