Záhadní lidé

Obsah knihy:opičí dívka, trpaslíci a obři, děti s dvěma hlavami, mrtvá,která se vrátila mezi živé, lidé vidící bez očí, kouzelná tužka, chor pro katastrofu, spící Lucy, podivná moc snů, muž s radarovým mozkem, duch,který se dostavil k soudu a další příběhy, které se skutečně staly.

https://www.databazeknih.cz/images_books/62_/62002/zahadni-lide-WjZ-62002.jpg 3.523
Záhady
Vydáno, Dialog

Strange People, 1990

Kniha Záhadní lidé

asakz
17.03.2019

Krátké zdokumentované příběhy lidí, jejichž schopnosti se poněkud vymykaly našemu současnému chápání světa. Trochu zvláštní je, že drtivá většina z nich se odehrála v 19tém nebo počátkem 20tého století. Že by lidé od té doby, snad v důsledku technologií a životního stylu, o tyto schopnosti přišli? Nebo tehdy byli pouze naivnější a nechali se snáz napálit? Nebo ...?

danny_21
31.12.2017

Zajímavé příběhy o záhadných lidech s neobyčejným, nevysvětlitelným talentem nebo nadaním. Většina autorem novinářem popsaných záhad jsou zdokumentované události, takže pokud si dá čtenář tu práci, může si většinu z nich ověřit - Hurkos, Cayce, Shanti Devi a další. K tomu ale několik událostí starších 100 a více let u kterých je výpovědní hodnota s otazníky. Nakonec ať si každý udělá obrázek sám, jedno je ale jisté, vše na tomto světě nelze racionálně vysvětlit - 70 %

Pirkus
12.09.2016

Jedná se o 55 skutečných událostí, které jsou rozděleny do 55 "kapitol". Některé z těchto událostí se staly více lidem a jsou v dané "kapitole" uvedeny pohromadě. Doslova. Což zamrzí. Bylo by vhodné jednotlivé příběhy v "kapitolách" rozdělit, aby bylo poznat, že čtu příběh jiného člověka.

Kniha se příjemně četla, příběhy nejsou zbytečně natahované. Těch pár lidí/příběhů, co jsem si zkusil vyhledat, jsem opravdu našel. Což je oproti Franku P. Jonesovi (ze stejné edice) úspěch.

Jack Bauer
27.10.2011

Ani trochu nevěřím, že příběhy se skutečně staly. Kniha jen pro pobavení.

Frank Edwards
americká, 1908 - 1967