Nad námi andělé

Nad námi andělé https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64455/nad-nami-andele-64455.jpg 4 17 4

V této knize zdokumentoval 24 příběhy, které se skutečně staly a způsobily ve své době úžas mnoha lidí.

Katka2382
06.06.2020 5 z 5

Jsou věci mezi nebem a zemí,co my lidi vůbec víme?

danny_21
09.01.2019 2 z 5

Další sbírka vymyšleností a nepodložených autorem předkládaných fakt a lidských záhad, o kterých ( pokud si dáte tu práci ) nenajdete na všemocné síti ani zmínku, nemluvě o tom, že autor používá jména samotných aktérů nebo svědků ve zkratkách, což u mě jasně značí smyšlenost. Ano, může se to číst dobře a leckdo uvěří, přesto děkuji za dnešní dobu, kdy je možné si téměř všechno ověřit hned z několika zdrojů. Na rozdíl od stejnojmenného autora z této edice Edwardse, který většinou popisuje zdokumentované události i s fakty, je tento Frank u mě jen úspěšným fabulátorem, případně si k ověřeným fenoménům leccos přibásní - 30 %

honajz
30.07.2014 3 z 5

Tak nějak by člověk čekal více fakt, aby se dala ověřit (např. v jaké knize Freud cituje uvedený případ se ženou, jíž se zjevoval duch její matky). Navíc je nutno přihlédnout k tomu, že jde o zpracování nikoliv faktografické, ale spíše beletristické, takže - jak to znám odjinud - mohou být nějaká fakta trošičku jinak, něco se neřeklo, něco se událo krapet jinak...

Jack Bauer
07.03.2012 4 z 5

Zdokumentované příběhy? Nevěřím, jelikož jsem nevěřící Tomáš, ale dnes je zrovna Tomáše, tak nevím, nevím. Divná náhoda.

Kniha Nad námi andělé je v